Povezane vesti

Bes odbojkaške legende: Sport u Srbiji nikoga ne zanima

Bes odbojkaške legende: Sport u Srbiji nikoga ne zanima

Mozzart sport 14.02.2020
“Sve se svodi na Partizan i Zvezdu u fudbalu i košarci, mi nemamo kulturu sporta”, poručio je Bojan Janić. Odbojkaši, aktuelni prvaci Evrope, nisu uspeli da se plasiraju na Olimpijske igre u Tokiju, ali nije to jedini problem koji muči trofejni… »
"Koga zanima sport u našoj: Zemlji?" Trofejni reprezentativac potpuno razočaran zbog odnosa naroda prema odbojci

"Koga zanima sport u našoj: Zemlji?" Trofejni reprezentativac potpuno razočaran zbog odnosa naroda prema odbojci

Sportal blic 14.02.2020
Bojan Janić, nekadašnji reprezentativac Srbije u odbojci, a sada trener Partizana, razočaran je odnosom naroda prema sportu u državi. Dvorane za vreme odbojkaških utakmica često su prazne, iako se radi o sportu koji je državi doneo puno uspeha i… »
Nekadašnji odbojkaški reprezentativac surovo iskren: Mi smo sve samo ne sportska nacija, osim košarke i fudbala, zbog…

Nekadašnji odbojkaški reprezentativac surovo iskren: Mi smo sve samo ne sportska nacija, osim košarke i fudbala, zbog…

Večernje novosti 13.02.2020
Priča o sportskoj naciji ne pije vodu. Sportska nacija je ona koja ima sportsku kulturu – kaže trener Partizana Bojan Janić. TUŽNO izgledaju beogradske dvorane kada ugoste odbojkaše. Čak ni večiti derbi ne može da privuče više od stotinak… »

Vesti dana »