Povezane vesti
Terorista Haradinaj opet provocira: Aplauzi Grenelu i Trampu, sad veliko finale - priznanje (tzv.) Kosova! (foto)
Srbija danas 14.02.2020
Ne propušta priliku da provocira zarad jeftinih političkih poena. Donedavni premijer Privremenih institucija u Prištini Ramuš Haradinaj pozdravio je današnje potpisivanje Pisma o namerama za obnovu železničkog saobraćaja između Beograda i Prištine… »
Srbija i Kosovo: Potpisani sporazumi o autoputu i železnici
Slobodna Evropa 14.02.2020
Predstavnici Srbije i Kosova potpisali su u Minhenu izjavu o namerama za obnovu železničkog saobraćaja između Beograda i Prištine i završetak autoputa između ta dva grada. Sporazum je potpisan na početku Minhenske bezbednosne konferencije, a u prisustvu… »
Uskoro obnova željezničke linije Beograd - Priština
Al Jazeera 14.02.2020
Dokument o željezničkoj liniji, ali i izgradnji autoputa, potpisan je u okviru Minhenske sigurnosne konferencije. Pismo o namjerama za obnovu željezničkog saobraćaja između Beograda i Prištine, te izgradnji autoputa između ta dva grada, potpisano je u… »
Vesti dana »

UN: Izraelski plan da preuzme kontrolu nad gradom Gaza opasna eskalacija
N1 Info pre 1 satjoš 38 povezanih

Nišlije na točkovima podsetile na studentske zahteve
Serbian News Media pre 54 minutajoš 23 povezane

Tramp: Očekujem da će Zelenski biti spreman da „potpiše“; predlažemo model teritorijalnih ustupaka
Sputnik pre 44 minutajoš 44 povezane

Privedeno pet osoba zbog napada na fotoreportera i novinara u Crnoj Gori
N1 Info pre 4 satijoš 27 povezanih