Povezane vesti

Kosanović bez dlake na jeziku o Lalatoviću: "Bio sam dobar sa njim, dok se nije naduvao..."

Kosanović bez dlake na jeziku o Lalatoviću: "Bio sam dobar sa njim, dok se nije naduvao..."

Sportske.net 14.02.2020
Iskusni stručnjak prokomentarisao i nemile scene iz Beleka. Fudbalere Radničkog očekuje nastavak takmičenja u Superligi Srbije gde će u 21. kolu gostovati Spartaku u Subotici. Meč je na programu u nedelju od 16 časova, a trener Nišlija Milorad… »
Kosanović: Lala mi je bio kao dete, a onda se naduvao...

Kosanović: Lala mi je bio kao dete, a onda se naduvao...

N1 Info 14.02.2020
Trener niškog Radničkog Milorad Kosanović govorio je, pred start prolećnjeg dela Superlige, o mnogobrojnim temema. Između ostalog, reči je bilo i o kolegi sa klupe Vojvodine Nenadu Lalatoviću. Kosanović i Lalatović imali su burne susrete u… »
Kosanović o Lalatoviću: Bio mi je kao dete, dok se nije naduvao i prolupao!

Kosanović o Lalatoviću: Bio mi je kao dete, dok se nije naduvao i prolupao!

Hot sport 14.02.2020
Vrlo zanimljivu konferenciju za medije održao je trener Radničkog iz Niša, Milorad Kosanović. Kosanović je najavio prolećni deo Superlige Srbije tako što je pričao o gostovanju u Subotici, ali i o Nenadu Lalatoviću i sukobu sa Milanom… »
Reči Milorada Kosanovića: Lala mi je bio kao dete, a onda se naduvao...

Reči Milorada Kosanovića: Lala mi je bio kao dete, a onda se naduvao...

Mozzart sport 14.02.2020
“Mislim fizički, i onda je malo prolupao”, poručio trener niškog kluba uoči početka prolećne sezone. Daleko je taj susret, ali za širu javnost tokom prolećnog dela sezone posebno će biti zanimljiv duel između Radničkog i Vojvodine. Posebno… »
Kosan o Lali: Kao dete mi je bio dok se nije naduvao, a onda je prolupao

Kosan o Lali: Kao dete mi je bio dok se nije naduvao, a onda je prolupao

Mondo 14.02.2020
Šef stručnog štaba superligaša iz Niša imao je vrlo zanimljivo izlaganje na konferenciji za medije uoči prolećnog dela šampionata. Šef stručnog štaba superligaša iz Niša imao je vrlo zanimljivo izlaganje na konferenciji za medije uoči… »

Vesti dana »