Povezane vesti

Josipa Lisac oduševila beogradsku publiku: Napravila vrhunski koncert na Dan zaljubljenih, evo šta još slavi! (Kurir TV)

Josipa Lisac oduševila beogradsku publiku: Napravila vrhunski koncert na Dan zaljubljenih, evo šta još slavi! (Kurir TV)

Kurir 14.02.2020
Josipa Lisac slavi Dan zaljubljenih, ali i svoj 70. rođendan u prepunom Sava centru, a svi su čekali da zapeva svoje najpopularnije pesme. Kada se pevačica pojavila celi minut je trajao aplauz, a publika je bila oduševljena. Na samom početku, Josipa… »
Top atmosfera na koncertu Nataše Bekvalac! Pevačica izvodila akrobacije na obruču! Masa ljudi u transu! (kurir TV)

Top atmosfera na koncertu Nataše Bekvalac! Pevačica izvodila akrobacije na obruču! Masa ljudi u transu! (kurir TV)

Kurir 14.02.2020
Nataša Bekvalac počela je veliki koncert kasnije, jer je masa ljudi čekala da uđe i sluša svoje omiljene pesme. Pevačica se pojavila sa drugog kraja hale na obruču izvodila akrobacije, a prva pesma bila je "Ja sam dobro". Oduševljena publika uglas… »
Nata u halterima, a oko nje goli muškarci! Bekvalčeva dominira u srebrnom trikou, svi zure u vrelu kombinaciju! Kurir TV

Nata u halterima, a oko nje goli muškarci! Bekvalčeva dominira u srebrnom trikou, svi zure u vrelu kombinaciju! Kurir TV

Kurir 14.02.2020
Nataša Bekvalac napravila je "ludilo" u prepunoj Areni na Dan zaljubljenih, a na sceni se pojavila u obruču na sajli, gde je izvodila akrobacije. Hitom "Ja sam dobro" Nataša je "zapalila" masu ljudi koji su sa njom pevali uglas. Ono što je privuklo… »
Natašini roditelji stigli na koncert: Evo kako se osećaju pred ludilo koje će napraviti njihova naslednica! (Kurir TV)

Natašini roditelji stigli na koncert: Evo kako se osećaju pred ludilo koje će napraviti njihova naslednica! (Kurir TV)

Kurir 14.02.2020
Roditelji Nataše Bekvalac stigli su u Arenu ruku pod ruku, a ono što su svi primetili je da su rasploženi pred spektakl koji će napraviti njihova naslednica. Nataša je detaljno isplanirala "ludilo" koje sve čeka na Dan zaljubljenih, a sve je… »

Vesti dana »