Povezane vesti

Sin mi je napisao: Zovem te, a posle 2 sata bio je mrtav! Ispovest majke čiji je jedinac misteriozno stradao u Londonu!

Sin mi je napisao: Zovem te, a posle 2 sata bio je mrtav! Ispovest majke čiji je jedinac misteriozno stradao u Londonu!

Kurir 15.02.2020
Neutešna M. M. ostala bez jedinca kada je on pao sa šestog sprata. Ona kaže da se sa sinom čula samo dva sata pre tragedije. - Sina jedinca sam pre dve nedelje videla poslednji put. Bio je ovde 14 dana, bio je sve vreme nasmejan i srećan, imao je… »
"Ne znam kako je poginuo moj sin, ni da li ću ići po njegovo telo, čekam poziv našeg konzulata": Majka Subotičanina koji…

"Ne znam kako je poginuo moj sin, ni da li ću ići po njegovo telo, čekam poziv našeg konzulata": Majka Subotičanina koji…

Večernje novosti 14.02.2020
Igor M. (33) pao sa šestog sprata zgrade. Kada sve bude završeno možda ću moći da pričam, sada stvarno nisam u stanju kaže za "Novosti" M. M. IGOR M. (33), državljanin Srbije, rodom iz Subotice, nastradao je posle pada sa šestog sprata zgrade u… »
Ubistvo Srbina u Londonu: Otkrivamo: Subotičanin Igor M. (34) je u Britaniji radio četiri godine, sumnja se da ga je ubila…

Ubistvo Srbina u Londonu: Otkrivamo: Subotičanin Igor M. (34) je u Britaniji radio četiri godine, sumnja se da ga je ubila…

Blic 14.02.2020
Srbin koji je juče ubijen u Londonu, kada ga je sa šestog sprata zgrade u severnom delu grada gurnula jedna ženska osoba koja je kasnije uhapšena, je Igor M. (34), Subotičanin koji je u Velikoj Britaniji živeo i radio od 2016. godine, saznaje… »

Vesti dana »