Povezane vesti

"Hteo sam da mu polupa stakla, izbuši gume ili zapali auto..." Optuženi za paljenje kuće novinara Jovanovića izneo…

"Hteo sam da mu polupa stakla, izbuši gume ili zapali auto..." Optuženi za paljenje kuće novinara Jovanovića izneo…

Blic 15.02.2020
"Pala mi je ta luda ideja na pamet pa sam Aleksandra Marinkovića, koji je došao da mi izjavi saučešće zbog smrti, pitao: 'Mali, možeš li da sj...š jedan auto.' Mislio sam da polupa stakla, izbuši gume, polije uljem ili prefarba. Ne da zapali. A… »
Suđenje bivšem predsedniku opštine Grocka: Optuženi Igor Novaković izjavio da mu Simonović nije naredio da zapali kuću

Suđenje bivšem predsedniku opštine Grocka: Optuženi Igor Novaković izjavio da mu Simonović nije naredio da zapali kuću

Kurir 15.02.2020
Igor Novaković, koji je optužen da je učestvovao u paljenju kuće novinara Milana Jovanovića u decembru 2018, juče je na suđenju rekao da mu nalog da to učini nije dao bivši predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović, već da je drugog… »
Novinar Jovanović na suđenju Simonoviću: Odbio sam novac neću da ćutim!

Novinar Jovanović na suđenju Simonoviću: Odbio sam novac neću da ćutim!

Večernje novosti 14.02.2020
Novaković: Priznanje mi je iznuđeno. SREDINOM prošle godine, nepoznati muškarac došao je kod mene i rekao mi da kažem bilo koju "bezobraznu" cifru da ovaj postupak protiv Dragoljuba Simonovića "ode pod tepih". Odbio sam i rekao tom čoveku da… »

Vesti dana »