Povezane vesti

Našli telo zamotano u tepih kod podruma: Zagrepčani čuli tup udarac, a potom zatekli jeziv prizor

Našli telo zamotano u tepih kod podruma: Zagrepčani čuli tup udarac, a potom zatekli jeziv prizor

Telegraf 15.02.2020
Komšije kažu da ne znaju da li je neko ženu bacio ili dovukao. Zagrebačka policija je u subotu oko 7.30 časova pronašla telo žene zamotano u tepih u Zemljakovoj ulici u Novom Zagrebu. - Ja sam spavala. Čula sam kao da neko nešto vuče i zatim dva… »
U podrumu zgrade u Zagrebu pronađena mrtva žena: Komšije kažu da su čuli svađu, pa vrisak!

U podrumu zgrade u Zagrebu pronađena mrtva žena: Komšije kažu da su čuli svađu, pa vrisak!

Kurir 15.02.2020
Zagrebačka policija je izvestila kako je jutros oko 7:30 u zgradi u Zemljakovoj ulici u Novom Zagrebu pronašla telo ženske osobe. Telo je pronađeno u podrumu. "Uviđaj je u toku kako bi se utvrdile sve okolnosti smrti", dodali su u policiji. Policija… »
Najpre se čula svađa, zatim jezivi krici...

Najpre se čula svađa, zatim jezivi krici...

Alo 15.02.2020
U toku je uvid, a policija je podigla plavi šator ispred zgrade. U toku je uvid, a policija je plavi šator ispred zgrade. Zagrebačka policija u subotu oko 7.30 sati pronašla je telo ženske osobe u Zemljakovoj ulici u Novom Zagrebu. Policija je ispred… »

Vesti dana »