Повезане вести
Јелена Розга искрено: Мајчинство није мерило успеха једне жене
Мондо 15.02.2020
Певачица каже да машта о детету, али не сматра мајчинство и брак мерилима успеха у животу жене. Певачица каже да машта о детету, али не сматра мајчинство и брак мерилима успеха у животу жене. Јелена Розга (42) причала је за… »
Јелена Розга (42) признала како се осећа када је упорно питају да ли ће се остварити као мајка
Вечерње новости 15.02.2020
Дође ми само да кажем малој Јелени: "Не брини, биће то све у реду и једног дана твоје срце ће бити пуно док гледаш овај свој наступ и донети ти толико прекрасних ствари у животу - каже Јелена. Јелена Розга (42) имала је неколико… »
Јелена Розга (42) признала како се осећа када је упорно питају да ли ће се остварити као мајка
Телеграф 15.02.2020
- Дође ми само да кажем малој Јелени: "Не брини, биће то све у реду и једног дана твоје срце ће бити пуно док гледаш овај свој наступ и донети ти толико прекрасних ствари у животу - каже Јелена. Јелена Розга (42) имала је… »
Вести дана »
Годишњица бруталне ликвидације породице Зец: Одржана комеморација за Михајла, Марију и ћерку Александру
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Карлос Сајнц: Норис је доказао да и добар момак може да буде шампион Формуле 1
Данас пре 3 сатајош 1 повезана






