Povezane vesti

Slobo, da li ti je to Kupila Jelena? Radanović se pohvalio skupocenom mašinom, a hejteri ga nikad jače napali! (Foto)

Slobo, da li ti je to Kupila Jelena? Radanović se pohvalio skupocenom mašinom, a hejteri ga nikad jače napali! (Foto)

Kurir 15.02.2020
Sloba Radanović objavio je fotografiju u automobilu zbog kog su ga odmah hejteri napali. Korisnici društvenih mreža "zamerili" su Slobi što vozi skupocena kola, a predstavlja se kao skroman momak. "Odakle ti pare?", "Kupila ti Jelena", "Zar to beše… »
Ivanina baka je prvi put videla zeta Afroamerikanca i video je postao hit u regionu: "On je meni zet? Šta je tebi"

Ivanina baka je prvi put videla zeta Afroamerikanca i video je postao hit u regionu: "On je meni zet? Šta je tebi"

Večernje novosti 15.02.2020
Video koji je Ivana Riči iz Hrvatske postavila na TikTok postao je apsolutni hit na internetu zbog reakcije njene bake na zeta Džošuu. Video koji je Ivana Riči iz Hrvatske postavila na TikTok postao je apsolutni hit na internetu zbog reakcije njene… »
Ivana iz Hrvatske dovela muža afroamerikanca kod bake! Njena reakcija topi najtvrđa srca: Kako to misliš, on meni zet?

Ivana iz Hrvatske dovela muža afroamerikanca kod bake! Njena reakcija topi najtvrđa srca: Kako to misliš, on meni zet?

Kurir 15.02.2020
Ivana Riči iz Hrvatske je postavila na TikTok video na kojem je njen muž Džošua sa Ivaninom bakom koja ga je tada prvi put videla. Baka se začudila i upitala "On je meni zet?", a Ivana joj je odgovorila da joj je to muž, nakon čega ga je baka… »

Vesti dana »