Povezane vesti

Amfilohije: Istorija mi daje pravo da Mila nazivam izdajnikom

Amfilohije: Istorija mi daje pravo da Mila nazivam izdajnikom

Vesti online 16.02.2020
Narod Crne Gore je vaskrsnuo, kaže i poručuje da je stav Episkopskog saveta, sveštenstva, vernika i građana koji učestvuju u litijama u toj zemlji da se ide do konačne, „Hristove pobede“. Amfilohije u intervjuu za „Novosti“, međutim… »
Amfilohije: Narod je vaskrsnuo, idemo do pobede

Amfilohije: Narod je vaskrsnuo, idemo do pobede

Dnevnik 16.02.2020
BEOGRAD: Narod Crne Gore je vaskrsnuo, kaže mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije i poručuje da je stav Episkopskog saveta, sveštenstva, vernika i građana koji učestvuju u litijama u toj zemlji da se ide do konačne, "Hristove pobede"… »
Amfilohije: Istorija mi daje za pravo da Đukanovića nazivam izdajnikom

Amfilohije: Istorija mi daje za pravo da Đukanovića nazivam izdajnikom

Mondo 16.02.2020
Narod Crne Gore je vaskrsnuo, kaže mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije i poručuje da je stav episkopskog saveta, sveštenstva, vernika i građana koji učestvuju u litijama u toj zemlji da se ide do konačne, "Hristove pobede". Narod Crne Gore je… »
"Mila zovem izdajnikom jer je KiM predao razbojniku Tačiju, narod je vaskrsnuo, idemo do pobede": Mitropolit…

"Mila zovem izdajnikom jer je KiM predao razbojniku Tačiju, narod je vaskrsnuo, idemo do pobede": Mitropolit…

Večernje novosti 15.02.2020
Vlast Mitropoliju vidi kao njihovu sektu, koja bi se uklopila u novocrnogorski identitet. Režim pokazuje toliku agresivnost, imam utisak da ne bi prezao od nasilja. NAROD Crne Gore je vaskrsnuo. Dugo gušeni oganj vere, zajedništva i bratske ljubavi u… »

Vesti dana »