Povezane vesti

Đere skrhan zbog povlačenja: Laslo primoran da odustane od omiljenog turnira: Teško je opisati koliko sam tužan /foto/

Đere skrhan zbog povlačenja: Laslo primoran da odustane od omiljenog turnira: Teško je opisati koliko sam tužan /foto/

Sportal blic 16.02.2020
Naš teniser Laslo Đere potvrdio je da se zbog povrede trbušnog mišića povukao sa turnira u Rio de Žaneiru, na kojem je prošle godine osvojio prvu titulu u karijeri. se oglasio na svom Instagram nalogu gde je objasnio koliko mu je teško što ne… »
Lasla čeka pad: Teško je opisati koliko sam tužan

Lasla čeka pad: Teško je opisati koliko sam tužan

N1 Info 16.02.2020
Laslo Đere potvrdio je da se zbog povrede trbušnog mišića povukao sa turnira iz Serije 500 u Rio de Žaneiru, na kojem je prošle godine osvojio prvu titulu u karijeri. “Teško je opisati koliko sam tužan i razočaran trenutno što moram da… »
Đerea čeka veliki pad na ATP listi: Laslo morao da otkaže turnir koji ga je prošle godine vinuo u tenisku orbitu

Đerea čeka veliki pad na ATP listi: Laslo morao da otkaže turnir koji ga je prošle godine vinuo u tenisku orbitu

Sportal blic 16.02.2020
Laslo Đere ipak neće braniti titulu na turniru u Rio de Žaneiru. On je zbog povrede stomačnog mišića na turniru u Buenos Ajresu poražen u drugom kolu od Huana Ignjasija Londera, što je verovatno i razlog zašto ga neće biti na turniru u Brazilu… »

Vesti dana »