Povezane vesti

Pobeda Jokića i Lebrona! Strašne odbrane, čelendži, nervoza i drama kakva se ne viđa ni u plej-ofu!

Pobeda Jokića i Lebrona! Strašne odbrane, čelendži, nervoza i drama kakva se ne viđa ni u plej-ofu!

Telegraf 17.02.2020
Utakmica koja će se pamtiti rešena je na poen. Košarkaši tima Lebrona Džejmsa pobedili su tim Janisa Adetokumba sa 157:155 na 69. Ol-star vikendu NBA lige u Čikagu, u najboljoj završnici meča svih zvezda mnogo godina unazad! Meč je rešen posle… »
Svi Jokićevi potezi na Ol-staru: Dončić dizao tri prsta zbog Srbina, Lebron stisnuo pesnicu i slavio

Svi Jokićevi potezi na Ol-staru: Dončić dizao tri prsta zbog Srbina, Lebron stisnuo pesnicu i slavio

Telegraf 17.02.2020
Srbin je na parketu proveo 12 minuta, a posebno se istakao jednim pogotkom koji je burno proslavljen sa klupe. Nikola Jokić je imao čast da drugi put u karijeri bude na NBA Ol-staru i imao je zadovoljstvo da oseti draž pobede, pošto je bio u timu… »
Jokić imitirao Lebrona na Ol-staru, ovaj crkavao od smeha!

Jokić imitirao Lebrona na Ol-staru, ovaj crkavao od smeha!

Telegraf 17.02.2020
Somborac se dobro zabavljao tokom meča najvećih NBA zvezda. Nikola Jokić je imao čast da drugu godinu uzastopno igra na Ol-staru NBA lige. Ovoga puta je bio u timu Lebrona Džejmsa, koji je na kraju slavio sa 157:155, a Somborac je doprineo trijumfu… »
Jokić posle Ol-stara: Ukrali su mi MVP titulu, hteo sam da napravim nešto glupo i uspeo sam!

Jokić posle Ol-stara: Ukrali su mi MVP titulu, hteo sam da napravim nešto glupo i uspeo sam!

Telegraf 17.02.2020
Somborac je bio dobro raspoložen posle meča svih zvezda u Čikagu. Nikola Jokić je imao čast da drugi put uzastopno igra na NBA Ol-staru, a ove godine je slavio u timu Lebrona Džejmsa koji je bio bolji od Janisovog sa 157:155. Jokić je za 12 minuta… »
NBA zvezde se drže za ruke tokom Medžikovog govora za Kobija: Osam sekundi u kojima je stala večnost

NBA zvezde se drže za ruke tokom Medžikovog govora za Kobija: Osam sekundi u kojima je stala večnost

Telegraf 17.02.2020
Gest koji je raznežio i najtvrđa srca. Mnogo emocija bilo je na NBA Ol-staru u Čikagu, u kojem je, u dramatičnom meču slavio Lebronov tim sa 157:155, u kojem je bio i Nikola Jokić, koji je na kraju upisao 5 poena za 12 minuta na parketu. Meč svih… »
Teško je doći ovde, ali mi je drago zbog mene, Sombora i Srbije: Jokić o drugom meču svih zvezda NBA

Teško je doći ovde, ali mi je drago zbog mene, Sombora i Srbije: Jokić o drugom meču svih zvezda NBA

Telegraf 17.02.2020
Opisao je i neke od "novina" koje je ubacio u svoju igru. Srpski košarkaš Nikola Jokić kaže da mu je čast što se po drugi put našao na Ol-star meču kao deo glavnog događaja i utakmice svih zvezda NBA lige. Jokić u Junajted centru u Čikagu igra… »
Jokić promenio broj na dresu: Nikola u Kobijevu čast dobio Đijaninu "dvojku"

Jokić promenio broj na dresu: Nikola u Kobijevu čast dobio Đijaninu "dvojku"

Telegraf 17.02.2020
Sve je spremno za Ol-star. Košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić nastupaće u timu Lebrona Džejmsa u plavoj opremi na Ol-star meču u Junajted centru u Čikagu i to u dresovima koji odaju poštu Kobiju Brajantu i njegovoj ćerki Đijani. Jokić će na… »

Vesti dana »