Povezane vesti

Kim Kardašijan blistala na parketu Čikaga: A sa njim je pratila Ol star (FOTO) (VIDEO)

Kim Kardašijan blistala na parketu Čikaga: A sa njim je pratila Ol star (FOTO) (VIDEO)

Vesti online 17.02.2020
Košarkaši tima Lebrona Džejmsa pobedili su tim Janisa Adetokumba sa 157:155 na 69. Ol-star vikendu NBA lige u Čikagu, koji je u potpunosti opravdao očekivanja. Među košarkašima i svetski poznate zvezde našle su se na parketu Junajted centra, a… »
Jokić: Ukrali su mi MVP titulu, hteo sam da napravim nešto glupo i uspeo sam! (VIDEO)

Jokić: Ukrali su mi MVP titulu, hteo sam da napravim nešto glupo i uspeo sam! (VIDEO)

Vesti online 17.02.2020
Nikola Jokić je imao čast da drugi put uzastopno igra na NBA Ol-staru, a ove godine je slavio u timu Lebrona Džejmsa koji je bio bolji od Janisovog sa 157:155. Jokić je za 12 minuta na parketu ubacio 5 poena, od čega je jedna trojka bila posebno… »
Jokić imitirao Lebrona: Kralj košarke se „pocepao“ od smeha (VIDEO)

Jokić imitirao Lebrona: Kralj košarke se „pocepao“ od smeha (VIDEO)

Vesti online 17.02.2020
Srpski košarkaš Nikola Jokić igrao je drugu godinu uzastopno na Ol-staru NBA lige, a po svemu viđenom, utisak je da je, i te kako, uživao. Ovoga puta je bio u timu Lebrona Džejmsa, koji je na kraju slavio sa 157:155, a Somborac je doprineo trijumfu… »
Policija u Orlandu “istražuje” pljačku Gordona na takmičenju u zakucavanjima

Policija u Orlandu “istražuje” pljačku Gordona na takmičenju u zakucavanjima

Večernje novosti 17.02.2020
Planiramo da kontaktiramo policiju Čikaga da istraži kako je Gordon pokraden na takmičenju u zakucavanjima – stoji na zvaničnom “Tviter” profilu policije iz Orlanda. Ol star vikend u Čikagu, 69. po redu, završen je u noći između nedelje i… »
Jokićev šou na konferenciji posle Ol stara: Oduzeli su mi MVP titulu, nema veze, biće sledeće godine

Jokićev šou na konferenciji posle Ol stara: Oduzeli su mi MVP titulu, nema veze, biće sledeće godine

Večernje novosti 17.02.2020
Zaista sam uživao, uživao sam prošle godine, takođe i sada. Uživao sam u mometu i tome što sam sa ovim momcima – rekao je srpski as. Srpski centar Nikola Jokić drugi put uzastopno našao se na Ol star meču NBA lige. U noći između nedelje i… »
Spektakl u Čikagu pripao Jokiću i Lebronu: „Svemirski“ basket obeležio Ol star (FOTO) (VIDEO)

Spektakl u Čikagu pripao Jokiću i Lebronu: „Svemirski“ basket obeležio Ol star (FOTO) (VIDEO)

Vesti online 17.02.2020
Tim LeBrona Džejmsa, u kojem je nastupio i srpski košarkaš Nikola Jokić, pobedio je noćas tim Janisa Adetokumba u 69. utakmici NBA Ol Star sa 157:155. U prepunom Junajted centru u Čikagu, oko 21.000 gledalaca odalo je počast tragično preminuloj… »
Ol-star: Spektakl u Čikagu, Dejvis sa penala doneo pobedu ekipi Lebrona, Jokić 12 minuta na parketu (video)

Ol-star: Spektakl u Čikagu, Dejvis sa penala doneo pobedu ekipi Lebrona, Jokić 12 minuta na parketu (video)

Hot sport 17.02.2020
U Čikagu je sinoć održan Ol-star meč u kom je ekipa Lebrona Džejmsa pobedila tim Janisa Adetokunmpa sa 157:155, ako je rezultat uopšte bio važan. Najvažnije je to da je publika u ‘Junajted centru’ uživala. Kako i da ne uživa kada su im pravi… »
Svi Jokićevi potezi na Ol-staru: Dončić dizao tri prsta zbog Srbina, Lebron pesnicom slavio (VIDEO)

Svi Jokićevi potezi na Ol-staru: Dončić dizao tri prsta zbog Srbina, Lebron pesnicom slavio (VIDEO)

Vesti online 17.02.2020
Tim LeBrona Džejmsa, u kojem je nastupio i srpski košarkaš Nikola Jokić, pobedio je noćas tim Janisa Adetokumba u 69. utakmici NBA Ol Star sa 157:155. U prepunom Junajted centru u Čikagu, oko 21.000 gledalaca uživala je u majstorijama najvećih… »
Jokić i Dončić sa klupe gledali kako "Obrva" rešava Ol-star u Čikagu

Jokić i Dončić sa klupe gledali kako "Obrva" rešava Ol-star u Čikagu

Mondo 17.02.2020
Prvi meč svih zvezda posle tragedije Brajantovi završen je kada je "Obrva" postigao 24. poen za "Tim Lebron" u konačno neizvesnoj utakmici. Jokić imao simboličan učinak. Prvi meč svih zvezda posle tragedije Brajantovi završen je kada je "Obrva"… »
Eksperiment uspeo na Ol-Staru, četvrtina kakvu je Kobi zaslužio!

Eksperiment uspeo na Ol-Staru, četvrtina kakvu je Kobi zaslužio!

Sportske.net 17.02.2020
Prvi put utakmica igrana po novoj formulu na kraju pobeda Lebronog tima, odlučio Dejvis sa bacanja. Može se reći da je eksperiment sa resetovanjem uspeo. U znak sećanja na Brajanta, ovogodišnja utakmica imala je drugačiji format, praktično, nakon… »
Ol star meč kakav se poželeti može! Dejvis s penala za pobedu Lebronovog tima, revija spektakularnih poteza, Jokić igrao 12…

Ol star meč kakav se poželeti može! Dejvis s penala za pobedu Lebronovog tima, revija spektakularnih poteza, Jokić igrao 12…

Mozzart sport 17.02.2020
Kavaj Lenard poneo je nagradu za najkorisnijeg igrača utakmice, Lebron Džejms nastavio da piše istoriju... Pokušala je NBA liga sa eksperimentalnim promenama pravila na ovogodišnjem Ol staru. I uspelo je! Najveće zvezde priredile su nam spektakl za… »
Jokićev drugi Ol star: Imitirao Lebrona, pa “zasvirao” električnu gitaru (video)

Jokićev drugi Ol star: Imitirao Lebrona, pa “zasvirao” električnu gitaru (video)

Večernje novosti 17.02.2020
Srpski reprezentativac svoje drugo pojavljivanje na utakmici svih zvezda NBA lige završio sa skromnim učinkom na parketu. Srpski reprezentativac Nikola Jokić svoj drugi nastup na Ol star meču završio je sa skromnim učinkom na parketu, ali ga to nije… »
Kako je odigrao Nikola Jokić na Ol-staru? Ume on to dosta bolje...

Kako je odigrao Nikola Jokić na Ol-staru? Ume on to dosta bolje...

Mondo 17.02.2020
Nenametljiv i raspoložen za igru, naš as pogodio je dvojku, pa trojku u trećoj četvrtini i proslavio je "sviranjem" električne gitare na centru "Junajted centra". Nenametljiv i raspoložen za igru, naš as pogodio je dvojku, pa trojku u trećoj… »
Lebronov tim slavio u Ol-star meču, Lenardu trofej Kobi Brajant

Lebronov tim slavio u Ol-star meču, Lenardu trofej Kobi Brajant

Danas 17.02.2020
Tim Lebrona Džejmsa pobedio je prošle noći u Čikagu ekipu Janisa Adetokumba sa 157:155 u Ol-star meču NBA lige. Format ovogodišnjeg Ol-stara bio je drugačiji, pošto su četvrtine počinjale od nule, kako bi se u utakmicu ugradili i humanitarni… »
"Pokrali su me, trebalo je da budem: MVP!" Nikola Jokić šokirao novinare posle NBA Ol-star meča, evo šta im je sve rekao…

"Pokrali su me, trebalo je da budem: MVP!" Nikola Jokić šokirao novinare posle NBA Ol-star meča, evo šta im je sve rekao…

Sportal blic 17.02.2020
Nikola Jokić ne samo da je uživao u najboljoj ikada odigranoj NBA Ol-star utakmici, već i posle nje. U pobedi njegove, ekipe Lebrona Džejmsa nad timom Janisa Adetokumboa od 157:155 posle prave drame, Jokić je igrao najmanje (11 minuta) i trijumfu… »
Istorijsko: "ijaoooo!" Finte, svađa, drama! Nikola Jokić uživao kao niko u najboljoj Ol-star utakmici svih vremena! /video/

Istorijsko: "ijaoooo!" Finte, svađa, drama! Nikola Jokić uživao kao niko u najboljoj Ol-star utakmici svih vremena! /video/

Sportal blic 17.02.2020
Najbolja NBA Ol-star utakmica ikada odigrana rešena je posle prave drame, a Nikola Jokić može da se pohvali da je bio njen sastavni deo - i to na strani pobednika. Iako je dobio najmanju minutažu u ekipi čiji je kapiten bio Lebron Džejms, u pobedi… »
Jokić: Ignorisali su me za MVP nagradu, ali uživao sam

Jokić: Ignorisali su me za MVP nagradu, ali uživao sam

N1 Info 17.02.2020
Nikola Jokić je postigao pet poena u pobedi svoje ekipe na Ol-star meču. Centar Denvera nije imao ulogu u poslednjoj četvrtini koja je bila i najžustrija i u kojoj je zapravo bilo bitno ko pobeđuje. Srpski centar kog je izabrao Lebron Džejms da igra… »
Konačno borba i ozbiljna košarka: Slavio Lebronov tim

Konačno borba i ozbiljna košarka: Slavio Lebronov tim

N1 Info 17.02.2020
U Čikagu je odigran Ol-star meč u kom je slavio tim Lebrona Džejmsa protiv Janisovog tima 157:155. U ovom duelu je u poslednjoj četvrtini viđena konačno ozbiljna košarka sa jakom odbranom, a posle dugo vremena je viđen kompetitivan meč u kom su… »
Jokić dugo nije bio srećniji! Džoker se na Ol-staru obratio američkim novinarima: Drago mi je da ima više Srba od vas…

Jokić dugo nije bio srećniji! Džoker se na Ol-staru obratio američkim novinarima: Drago mi je da ima više Srba od vas…

Sportal blic 16.02.2020
Nikola Jokić se trenutno nalazi u Čikagu gde se sprema za Ol-star utakmicu koja je na programu u noći između nedelje i ponedeljka. Kao i uvek, gde god da se pojavi, srpski centar, privlači dosta pažnje. Američki novinari imaju tu privilegiju da… »

Vesti dana »