Povezane vesti

Aleksandar Vučić i Sergej Šojgu razmenili poklone

Aleksandar Vučić i Sergej Šojgu razmenili poklone

Blic 17.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić imao je danas ručak sa ruskim ministrom odbrane Sergejem Šojguom koji je trajao tri sata i protekao je u prijateljskom razgovoru. O svim detaljima sastanka predsednik Vučić će u narednom periodu obavestiti… »
Dobrodošlica uz Dunjevaču i 3 sata razgovora! Vučić ugostio Šojgua, razmenili i poklone foto

Dobrodošlica uz Dunjevaču i 3 sata razgovora! Vučić ugostio Šojgua, razmenili i poklone foto

Kurir 17.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić imao je danas ručak sa ruskim ministrom odbrane Sergejem Šojguom koji je trajao tri sata i protekao je u iskrenom i prijateljskom razgovoru, saznaje Tanjug. O svim detaljima sastanka predsednik Vučić će u narednom… »
Sastali se Vučić i Šojgu

Sastali se Vučić i Šojgu

Novi magazin 17.02.2020
Ministar odbrane Rusije Sergej Šojgu sastao se danas u Beogradu s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, objavljeno je na Instagram nalogu "buducnostsrbijeav". "Dunjevaču za dobrodošlicu dragom gostu", piše na Vučićevom Instagram nalogu uz… »
Vučić objavio delove dnevnika iz školskih dana

Vučić objavio delove dnevnika iz školskih dana

Mondo 17.02.2020
Andrej i ja krećemo na odmor, poneli smo šah... Andrej i ja krećemo na odmor, poneli smo šah... Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu delove svog dnevnika iz 1977. Vučić je opisao kraj školske godine i kako se… »
Zavirite u dnevnik Aleksandra Vučića: "Kraj školske godine, Andrej i ja krećemo na odmor"

Zavirite u dnevnik Aleksandra Vučića: "Kraj školske godine, Andrej i ja krećemo na odmor"

Srbija danas 17.02.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio ja Instagramu deo iz svog dnevnika koji je vodio još dok je išao u školu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio ja na Instagramu deo iz svog dnevnika koji je vodio još dok je išao u školu. Kraj… »

Vesti dana »