Povezane vesti

Tuga u Aleksincu: Nepokretni muškarac izgoreo u vatrenoj stihiji, njegova slepa majka se nagutala dima

Tuga u Aleksincu: Nepokretni muškarac izgoreo u vatrenoj stihiji, njegova slepa majka se nagutala dima

Blic 17.02.2020
Bojan Đ. (43) iz sela Prćilovica, nastradao je u požaru koji je izbio jutros oko 10.45 časova u kući u kojoj je živeo u ovom aleksinačkom selu. Bojan je bio nepokretan i izgoreo je u vatrenoj stihiji, dok se njegova majka, stara 65 godina koja je… »
"Spasite mi: Dete!" Nepokretnom muškarcu slepa majka pokušala da spasi život, na kraju istrčala iz zapaljene kuće i uzalud…

"Spasite mi: Dete!" Nepokretnom muškarcu slepa majka pokušala da spasi život, na kraju istrčala iz zapaljene kuće i uzalud…

Blic 17.02.2020
"Bio sam u dvorištu kada sam čuo Dušicu kako doziva: 'Spasite mi dete, spasite mi dete'. Videla se vatra i dim je kuljao na sve strane. Sa komšijama smo utrčali u kuću u pokušaju da spasimo Bojana, ali smo tamo zatekli samo njegovo telo jer je cela… »
Nepokretan muškarac stradao u požaru u selu kod Aleksinca

Nepokretan muškarac stradao u požaru u selu kod Aleksinca

Radio 021 17.02.2020
Bojan Đ. (42) iz aleksinačkog sela Prćilovica stradao je u požaru koji je jutros oko 10:45 časova, iz još neutvrđenih razloga, izbio u njegovoj porodičnoj kući. "Muškarac je bio nepokretan, živeo je sa slepom majkom. On je smrtno stradao, dok… »

Vesti dana »