Povezane vesti

Srpski fudbaler preživeo dramu na utakmici: Perović van životne opasnosti (video)

Srpski fudbaler preživeo dramu na utakmici: Perović van životne opasnosti (video)

Večernje novosti 17.02.2020
Dobro sam, ostao sam bez dva-tri zuba. Bio sam u kontaktu sa našim lekarima - rekao je Slavko. ZA Slavka Perovića (30), ofanzivca Dinama iz Bukurešta, sinoćni derbi rumunskog prvenstva sa FKSB (bivša Steaua) pretvorio se u pravi horor, ali epilog, na… »
Slavko Perović posle brutalnog starta ostao bez zuba (video)

Slavko Perović posle brutalnog starta ostao bez zuba (video)

Sportski žurnal 17.02.2020
Slavko Perović je preko društvenih mreža pokazao „uspomenu“ na derbi bukureštanskog Dinama i Steaue. Slavko Perović, ofanzivni vezista Dinama je objavio fotografiju na kojoj se vidi posledica neopreznog starta Lusijana Kristee iz Steaue. Otečena… »
Slavko Perović posle horor starta igrača FCSB-a: Dobro sam, fali mi nekoliko zuba!

Slavko Perović posle horor starta igrača FCSB-a: Dobro sam, fali mi nekoliko zuba!

Hot sport 17.02.2020
Srpski napadač Slavko Perović teško je povređen posle starta veziste FCSB-a Lusijana Kristee, a evo šta je bivši fudbaler Crvene zvezde i Rada rekao… Kontranapad Dinama iz Bukurešta i više nego neoprezan start Lusijana Kristee bili su udarna… »
Slavko Perović otkrio težinu povreda, izgledalo je jezivo, a šta su mu lekari rekli?

Slavko Perović otkrio težinu povreda, izgledalo je jezivo, a šta su mu lekari rekli?

Sportske.net 17.02.2020
Snimak povrede srpskog napadača obišao je fudbalski svet. Dan posle, Perović se oglasio. Preneli smo sinoć, nekadašnji napadač Rada i Crvene zvezde Slavko Perović doživeo je pravi nokaut u rumunskom derbiju, između Dinama i FCSB-a. Snimak sa… »
Perović se oglasio posle mučnih scena u Bukureštu

Perović se oglasio posle mučnih scena u Bukureštu

N1 Info 17.02.2020
Napadač Dinama iz Bukureška Slavko Perović oseća se dobro posle užasnih scena u finišu prvog poluvremena duela 25. kola prvenstva Rumunije u kome je njegova ekipa pobedila Steauu rezultatom 2:1. Tridesetogodišnji Srbin je zadobio težak udarac u… »
Slavko Perović na posmatranju u bolnici narednih 48 sati

Slavko Perović na posmatranju u bolnici narednih 48 sati

Mondo 17.02.2020
Srpski fudbaler moraće naredna dva dana da provede u bolnici posle udarca u glavu koji je dobio za vreme derbija sa Steauom. Srpski fudbaler moraće naredna dva dana da provede u bolnici posle udarca u glavu koji je dobio za vreme derbija sa Steauom… »

Vesti dana »