Povezane vesti

Srbija bez Teodosića zbog problema sa osiguranjem

Srbija bez Teodosića zbog problema sa osiguranjem

Politika 17.02.2020
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić nije se pojavio na početku priprema i zbog problema sa osiguranjem mogao bi da propusti utakmice protiv Finske i Gruzije na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. „Pojavio se problem oko… »
Kokoškov okupio reprezentativce: Najvažnije je da saznamo ko smo mi

Kokoškov okupio reprezentativce: Najvažnije je da saznamo ko smo mi

Večernje novosti 17.02.2020
Neću da dajem nikakva obećanja, ali pripremaćemo se maksimalno, da budemo bolji od ostalih i sada u "prozorima" i kasnije u kvalifikacijama za OI – rekao je selektor Srbije. NOĆ posle dramatične završnice finalnog meča Kupa Koraća otvoreno je… »
Problem za Kokoškova, Teodosić nije došao na okupljanje!

Problem za Kokoškova, Teodosić nije došao na okupljanje!

Sportske.net 17.02.2020
"Orlovi" će morati da počnu kvalifikacije bez jednog od najboljih. Selektor Srbije Igor Kokoškov okupio je reprezentativce koji će se u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo suprotstaviti Finskoj i Gruziji. "Orlovi" startuju u četvrtak od 18 časova… »
Kokoškov: Meloun sam predložio da se priključi timu

Kokoškov: Meloun sam predložio da se priključi timu

Sportski žurnal 17.02.2020
Selektor Srbije Igor Kokoškov izjavio je da je trener Denvera Majk Meloun sam predložio da se priključi timu na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Beogradu. – Ono što mogu da kažem s naše strane, uradili smo sve da budemo profesionalni i… »
Kokoškov: Pozvali smo igrače koji imaju dobre sezone

Kokoškov: Pozvali smo igrače koji imaju dobre sezone

Danas 17.02.2020
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov rekao je danas da je najvažnije da se njegova ekipa u narednih par dana definiše, odnosno da prvo sazna „ko je ona“, a da je za predstojeće utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo… »
Kokoškov okupio ''Orlove'', pa izašao pred novinare, šta će biti sa Melounom?

Kokoškov okupio ''Orlove'', pa izašao pred novinare, šta će biti sa Melounom?

Sportske.net 17.02.2020
Novi selektor reprezentacije Srbije Igor Kokoškov danas je održao prvu konferenciju za medije po dolasku na tu funkciju, u danu kada je okupio ekipu za početak kvalifikacija za EP. Reprezentacija Srbije, naravno u znatno izmenjenom sastavu jer je… »
Igor Kokoškov: Pozvao sam one koji su u najboljoj formi, tu je i nekoliko ‘beba’…

Igor Kokoškov: Pozvao sam one koji su u najboljoj formi, tu je i nekoliko ‘beba’…

Hot sport 17.02.2020
Novi selektor Srbije Igor Kokoškov održao je prvu konferenciju za novinare povodom kvlafikacionih mečeva za Eurobasket protiv Finske i Gruzije. Selektor koji je prethodno Evropsko prvenstvo osvjio sa Slovenijom sada želi isti uspeh da ponovi sa… »
Srbija bez Teodosića protiv Finske i Gruzije?

Srbija bez Teodosića protiv Finske i Gruzije?

Večernje novosti 17.02.2020
Pojavio se problem oko osiguranja. Da ne ulazimo u detalje, saznaćemo sigurno za 2 dana da li će biti u sastavu protiv Gruzije ili ne – rekao je Predrag Danilović. Košarkaška reprezentacija Srbije kreće u borbu za plasman na EP, a još nije… »
"Da prvo mi saznamo: - ko smo" Kokoškov uz jedan peh preuzeo "orlove": Imamo zadatak... Da ne filozofiramo mnogo!

"Da prvo mi saznamo: - ko smo" Kokoškov uz jedan peh preuzeo "orlove": Imamo zadatak... Da ne filozofiramo mnogo!

Sportal blic 17.02.2020
Igor Kokoškov preuzeo je kao novi selektor košarkašku reprezentaciju Srbije i prvi put se obratio javnosti naše zemlje, uoči nastupa "orlova" u kvalifikacijama za Evrobasket, a potom i borbi za Olimpijske igre u Tokiju. "Hteo bih da se zahvalim KSS-u… »
Ovo se baš dugo čekalo! Igor Kokoškov otkrio detalje pregovora sa Majklom Melounom: Nećemo bazirati igru na njemu, a ni na…

Ovo se baš dugo čekalo! Igor Kokoškov otkrio detalje pregovora sa Majklom Melounom: Nećemo bazirati igru na njemu, a ni na…

Sportal blic 17.02.2020
Košarkaška reprezentacija Srbije, okupila se u ponedeljak uoči utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje su na programu 20. i 23. februara. Tom prilikom, predstavnicima medija obratio se Igor Kokoškov. Novi selektor "orlova", između ostalog… »
Teodosić nije došao na okupljanje, Danilović objasnio problem!

Teodosić nije došao na okupljanje, Danilović objasnio problem!

Mondo 17.02.2020
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije govorio je o komplikovanoj situaciji plejmejkera "orlova": Predsednik Košarkaškog saveza Srbije govorio je o komplikovanoj situaciji plejmejkera "orlova": Iako je ime Miloša Teodosića uvršteno na prvi spisak… »
Postoje problemi s Teodosićem, znaćemo za dva dana da li može da igra protiv Gruzije!

Postoje problemi s Teodosićem, znaćemo za dva dana da li može da igra protiv Gruzije!

Telegraf 17.02.2020
Predsednik KSS-a Predrag Danilović pojasnio situaciju s kapitenom Orlova. Miloš Teodosić ne stiže na okupljanje košarkaške reprezentacije Srbije uoči kvalifikacija za Evrobasket 2021. godine, jer je učešće kapitena Orlova u mečevima sa Finskom… »
Kokoškov: Daćemo sve od sebe

Kokoškov: Daćemo sve od sebe

RTV 17.02.2020
BEOGRAD - Novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov izjavio je danas da mu je ukazana velika čast i zahvalio se na poverenju da vodi nacionalni tim. "Hvala na ukazanoj časti i poverenju što mi je data mogućnost da vodim tim… »
Prva prozivka selektora Kokoškova: Teodosić neizvestan, Dobrić povređen

Prva prozivka selektora Kokoškova: Teodosić neizvestan, Dobrić povređen

Vesti online 17.02.2020
Košarkaška reprezentacija Srbije okupila se u Beogradu pred početak priprema za prvi FIBA prozor kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2021. godine. Na prozivci su se pojavili legende srpske košarke Dušan Duda Ivković , Igor Rakočević… »
Kokoškov: Bebe, veterani... U kontaktu sa Đorđevićem

Kokoškov: Bebe, veterani... U kontaktu sa Đorđevićem

N1 Info 17.02.2020
Košarkaška reprezentacija Srbije okupljanjem pred početak kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2021. počela je novi ciklus na čelu sa novim selektorom Igorom Kokoškovim. Čovek koji je u NBA ligi već 20 godina i koji je sa selekcijom… »
Ostvario mu se san! Kokoškov: Hvala na poverenju, daćemo sve od sebe!

Ostvario mu se san! Kokoškov: Hvala na poverenju, daćemo sve od sebe!

Kurir 17.02.2020
Novi selektor košarkaške reprezentacije Srbije Igor Kokoškov izjavio je danas da mu je ukazana velika čast i zahvalio se na poverenju da vodi nacionalni tim. "Hvala na ukazanoj časti i poverenju što mi je data mogućnost da vodim tim Srbije. To je… »

Vesti dana »