Povezane vesti

Amerikanci dobijaju srpske pasoše, da li će igrati kod Kokoškova?

Amerikanci dobijaju srpske pasoše, da li će igrati kod Kokoškova?

Mondo 17.02.2020
Selektor govorio i o pozivanju inostranih igrača u reprezentaciju. Selektor govorio i o pozivanju inostranih igrača u reprezentaciju. Igor Kokoškov ostvario je 2017. godine sa reprezentacijom Slovenije najveći uspeh u njenoj istoriji, jer je osvojio… »
Počela era Igora Kokoškova: Ja sam srpski trener - glavni će biti igrači!

Počela era Igora Kokoškova: Ja sam srpski trener - glavni će biti igrači!

Mondo 17.02.2020
Novi selektor reprezentacije Srbije prvi put je zadužio trenerku sa nacionalnim grbom svoje zemlje. Pročitajte njegove poruke na promociji. Novi selektor reprezentacije Srbije prvi put je zadužio trenerku sa nacionalnim grbom svoje zemlje. Pročitajte… »
Prvo obraćanje Igora Kokoškova: Sad je najvažnije da shvatimo - ko smo mi

Prvo obraćanje Igora Kokoškova: Sad je najvažnije da shvatimo - ko smo mi

Mozzart sport 17.02.2020
Srpski tim se okupio pred put u Finsku. Era Igora Kokoškova na klupi Srbije zvanično je počela! Posle nekoliko meseci iščekivanja, u lobiju hotela "Craun Plaza" okupila se reprezentacija Srbije predvođena novim selektorom, koji je pred velikim… »
Selektor otkrio: Meloun se sam ponudio da dođe u stručni štab, otvoreni smo za saradnju

Selektor otkrio: Meloun se sam ponudio da dođe u stručni štab, otvoreni smo za saradnju

Mozzart sport 17.02.2020
Malo i o slučaju Majkla Melouna... Obratio se Igor Kokoškov prvi put pred medijima u Beogradu po imenovanju na mestu selektora, otkrio najvažnije detalje velikog reprezentativnog projekta, a onda je usledilo i vreme za priču o stvarima koje nemaju… »
O dovođenju naturalizovanih stranaca: Ideja je da ovde budu samo srpski igrači

O dovođenju naturalizovanih stranaca: Ideja je da ovde budu samo srpski igrači

Mozzart sport 17.02.2020
Igor Kokoškov razrešio dilemu, ali i otkrio zašto je iz reprezentativne penzije vratio Marka Simonovića, te kakva je ideja sa Novicom Veličkovićem. Širok spektar tema obrađeno je na današnjem okupljanju nacionalnog tima Srbije u poznatom… »

Vesti dana »