Povezane vesti

Matić o debiju: Imao sam pozitivnu tremu, osetio sam leptiriće u stomaku

Matić o debiju: Imao sam pozitivnu tremu, osetio sam leptiriće u stomaku

Večernje novosti 17.02.2020
To je kao što znate ostvarenje mog sna i ispunjenje želje svih ljudi koji me vole i koji su i brinuli o meni i vodili moju karijeru, a danas nisu sa nama - rekao je Bojan. Fudbaler Partizana Bojan Matić izjavio je da je imao tremu pred prvi zvaničan… »
Matićev dan iz snova: Debi za Partizan, pa proslava košarkaškog Kupa

Matićev dan iz snova: Debi za Partizan, pa proslava košarkaškog Kupa

Mozzart sport 17.02.2020
Matićev dan iz snova: Debi za Partizan, pa proslava košarkaškog Kupa. Dugo, saigurno do kraja karijere, Bojan Matić će pamtiti 16. februar 2020. godine. Iskusni napadač je zabeležio prve minute u crno-belom dresu, bar kada je reč o zvaničnim… »
Bojan Matić: Osetio sam leptiriće u stomaku!

Bojan Matić: Osetio sam leptiriće u stomaku!

Hot sport 17.02.2020
Napadač Partizana Bojan Matić juče je ubeležio zvaničan debi u crno-belom dresu u prvoj utakmici 21. kola SLS koju je Partizan igrao sa ekipom Radnika iz Surdulice rezultatom 3:0 (1:0). Matić koji se pridružio Partizanu još na pripremama u Turskoj… »
Napadač Partizana juče je ostvario svoj san: ''Oduševljen sam u kakvom sam kolektivu''

Napadač Partizana juče je ostvario svoj san: ''Oduševljen sam u kakvom sam kolektivu''

Sportske.net 17.02.2020
Godinama je čekao na taj trenutak. Zvanični debi u dresu Partizana Bojan Matić je imao juče u pobedi Partizana u Humskoj nad ekipom Radnika iz Surdulice (3:0). Novi napadač crno-belih je priliku da zaigra dobio u drugom poluvremenu umsesto Umara… »

Vesti dana »