Povezane vesti

Rama o pomoći donatora za Albaniju: Suma daleko premašila očekivanja

Rama o pomoći donatora za Albaniju: Suma daleko premašila očekivanja

N1 Info 17.02.2020
Albanski premijer Edi Rama rekao je da je suma za obnovu njegove zemlje posle novembarskog zemljotresa prikupljena na donatorskoj konferenciji u Briselu daleko premašila očekivanja. Na konferenciji za medije po završetku donatorske konferencije, Rama… »
Za rekonstrukciju Albanije skupljeno 1,15 milijardi evra: Srbija izdvojila 2 miliona

Za rekonstrukciju Albanije skupljeno 1,15 milijardi evra: Srbija izdvojila 2 miliona

Telegraf 17.02.2020
- Jaka poruka koju smo poslali albanskom narodu jeste da mi brinemo - naveo je Varhelji na svom Tviter nalogu. Na Međunarodnoj donatorskoj konferenciji "Zajedno za Albaniju" skupljeno je 1,15 milijardi evra, objavio je komesar za proširenje Oliver… »
Rama: Prikupljena suma prevazišla moje najluđe snove

Rama: Prikupljena suma prevazišla moje najluđe snove

RTS 17.02.2020
Albanski premijer Edi Rama istakao je da "ni u najluđim snovima" nije očekivao da će se na međunarodnoj donatorskoj konferenciji za saniranje posledica prošlogodišnjeg zemljotresa u Albaniji prikupiti tako velika svota novca. Na Međunarodnoj… »
Za rekonstrukciju Albanije skupljeno 1,15 milijardi evra

Za rekonstrukciju Albanije skupljeno 1,15 milijardi evra

IndeksOnline 17.02.2020
BRISEL – Na Međunarodnoj donatorskoj konferenciji “Zajedno za Albaniju” skupljeno je 1,15 milijardi evra, obajvio je komesar za proširenje Oliver Varheji. Oliver Varheji kao predsedavajući donatorskom konfrencijom koju je u Briselu organizovala… »
Varhelji: Prikupljeno milijardu i 150 miliona evra za Albaniju

Varhelji: Prikupljeno milijardu i 150 miliona evra za Albaniju

N1 Info 17.02.2020
Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji objavio je na Tviteru da je na međunarodnoj donatorskoj konferenciji "Zajedno za Albaniju" prikupljeno milijardu i 150 miliona evra. Izvor: N1 Evropska komisija će dati 100 miliona evra za obnovu Albanije… »

Vesti dana »