Povezane vesti

Ceca se podvrgla estetskoj korekciji! Sve oči uprte u nju!

Ceca se podvrgla estetskoj korekciji! Sve oči uprte u nju!

Svet & Skandal 18.02.2020
Folk zvezda Ceca Ražnatović u javnosti se uvek pojavljuje tip-top sređena, a njeni mnogobrojni fanovi sada su dobili priliku da vide i njeno pravo lice, bez trunke šminke. Kupite SCANDAL! Šok paparazzo: OVO JE VERENIK MILICE PAVLOVIĆ! Otkrivamo od… »
Turistička organizacija opštine Budva Vas poziva na koktel!

Turistička organizacija opštine Budva Vas poziva na koktel!

Svet & Skandal 18.02.2020
Turistička organizacija opštine Budva Vas sa velikim zadovoljstvom poziva da nam se u četvrtak, 20. februara, od 13 časova PRIDRUŽITE NA KOKTELU povodom održavanja 42. Međunarodnog sajma turizma u Beogradu. Kupite SCANDAL! Šok paparazzo: OVO JE… »
Slavko Beleslin: Od pijanog NASILNIKA, do zaljubljenog PAPUČARA!

Slavko Beleslin: Od pijanog NASILNIKA, do zaljubljenog PAPUČARA!

Svet & Skandal 18.02.2020
Poznati voditelj i jedan od najpoželjnijih muškaraca u zemlji Slavko Beleslin, za magazin “Story” prvi put govorio je o novoj vezi nakon razvoda, ljubavi koja mu je nenadano ušla u život! Kupite SCANDAL! Šok paparazzo: OVO JE VERENIK MILICE… »
Severina pokazala kako uživa sa porodicom a ISTINA JE POTPUNO DRUGAČIJA – Sve je laž!?

Severina pokazala kako uživa sa porodicom a ISTINA JE POTPUNO DRUGAČIJA – Sve je laž!?

Svet & Skandal 18.02.2020
Severina poslednjih meseci puni novinske članke najčešće vestima koje nisu nimalo prijatne. Nakon oduzimanja starateljstva, izgleda da joj je sve krenulo po zlu. Kupite SCANDAL! Šok paparazzo: OVO JE VERENIK MILICE PAVLOVIĆ! Otkrivamo od čega… »
Ceca Ražnatović se baš podmladila: Injekciju joj zarili u lice, a tek da vidite rezultat! (video)

Ceca Ražnatović se baš podmladila: Injekciju joj zarili u lice, a tek da vidite rezultat! (video)

Kurir 18.02.2020
Ceca Ražnatović se podvrgla estetskoj korekciji kako bi podmladila svoje lice. Doktorka koja joj je radila tretman joj je zarila injekciju u lice, rezultat je neverovatan. Ceca se u javnosti uvek pojavljuje sređena, a njeni mnogobrojni fanovi sada su… »
Novak i Jelena Đoković: Ti si moja čokolada...

Novak i Jelena Đoković: Ti si moja čokolada...

RTS 18.02.2020
Nole izgleda stvarno ode u pevače! Posle nastupa na Sanremu, Novak Đoković zapevao je i u Beogradu. Ovog puta pridružila mu se i supruga Jelena, a izveli su „Čokoladu“, hit grupe „Idoli“. Ukoliko odluči da se povuče iz tenisa, za Novaka… »
"Ti si moja čokolada, ja bih te ljubio": Jelena i Novak Đoković u Ateljeu 212 izašli na scenu i zajedno zapevali (video)

"Ti si moja čokolada, ja bih te ljubio": Jelena i Novak Đoković u Ateljeu 212 izašli na scenu i zajedno zapevali (video)

Blic 18.02.2020
Jelena i Novak Đoković stigli su u Beograd, a sinoć su se pojavili u Ateljeu 212, gde su uživali uz predstavu, ali i zapevali. Bračni par Đoković prisustvovao je izvođenju predstave "Brod plovi za Beograd", koja je bila zatvorenog tipa, i na koju… »
Danijela Karić otkriva detalje – OVO je pravi RAZLOG RAZVODA Karleuše i Bojana!

Danijela Karić otkriva detalje – OVO je pravi RAZLOG RAZVODA Karleuše i Bojana!

Svet & Skandal 18.02.2020
Danijela Karić, ćerka Hafe i Dragomira Karića kaže da bez obzira na to što je Jelenin i Bojanov razvod bio buran, i dalje ima lepo mišljenje o njoj. Kupite SCANDAL! Šok paparazzo: OVO JE VERENIK MILICE PAVLOVIĆ! Otkrivamo od čega boluje: BRENI SE… »
Žurka na sceni Ateljea 212! Glumci se pridružili Đokovićima i svi su zajedno zapevali, Jelena i Novak đuskali i napravili…

Žurka na sceni Ateljea 212! Glumci se pridružili Đokovićima i svi su zajedno zapevali, Jelena i Novak đuskali i napravili…

Blic 18.02.2020
Jelena i Novak Đoković sinoć su, zajedno sa glumcima, priredili sjajnu zabavu na sceni Ateljea 212. Jelena i Nole su u duetu otpevali pesmu "Čokolada" grupe Idoli, ali to nije bila jedina muzička tačka koju su izveli. U jednom trenutku njima su se… »
Đoković ostavlja reket i uzima mikrofon u ruke? Jelena i Novak izašli zajedno na scenu pa zapevali!

Đoković ostavlja reket i uzima mikrofon u ruke? Jelena i Novak izašli zajedno na scenu pa zapevali!

Svet & Skandal 18.02.2020
Jelena i Novak Đoković rešili su da se opuste dok borave u Beogradu, te su posetili Atelje 212 kako bi odgledali predstavu. Međutim, osim uživanja u glumačkim veštinama popularnih glumaca, ovaj zaljubljeni bračni par rešio je da se lati i… »

Vesti dana »