Povezane vesti

Dodik i nezavisnost Republike Srpske u 100 i 500 reči

Dodik i nezavisnost Republike Srpske u 100 i 500 reči

Južne vesti 18.02.2020
Reuters Dodik već dugo najavljuje referendum o nezavisnosti Republike Srpske „Doviđenja BiH, dobrodošao RS-Egzit" (Goodbye BiH, welcome RS-exit), reči su kojima je srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik počeo obraćanje… »
Dodikov govor o kome dva dana priča region! Posle ovoga ništa više neće biti isto: Goodbye BiH, welcome RS-exit! (video)

Dodikov govor o kome dva dana priča region! Posle ovoga ništa više neće biti isto: Goodbye BiH, welcome RS-exit! (video)

Kurir 18.02.2020
Milorad Dodik, srpski član Predsedništva BiH, održao je govor pred poslanicima Narodne skupštine Republike Srpske o kome već dva dana priča ceo region. Posebno svi citiraju njegove uvodne reči: "Goodbye BiH, welcome RS-exit" ("Doviđenja BiH, dobro… »
"Sam ću politički stradati, ali neću biti grobar srpske": Dodik poručio da RS više nije spremna da gubi dostojanstvo i…

"Sam ću politički stradati, ali neću biti grobar srpske": Dodik poručio da RS više nije spremna da gubi dostojanstvo i…

Blic 17.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je večeras da se politička odgovornost koju ima odnosi na srpski narod i Republiku Srpsku koja više nije spremna da gubi dostojanstvo, imovinu, niti bilo šta drugo. -Rekao sam doviđenja BiH… »

Vesti dana »