Povezane vesti
Peskov: Nove informacije o padu malezijskog aviona pokazale da je Rusija bila u pravu
Kurir 18.02.2020
Nove informacije o padu aviona MH17 u Ukrajini 2014. godine još jedan su dokaz da je Rusija bila u pravu, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov komentarišući procureli dokument holandske vojne obaveštajne i bezbednosne službe, koji pokazuje da je do… »
Ukrajina: Avion MH17 bio izvan dometa svih sistema Buk
Dnevnik 18.02.2020
MOSKVA: Do pada aviona MH17 "Malezija erlajnza" u julu 2014. došlo je u oblasti u kojoj raketni sistemi Buk nisu bili raspoređeni u vreme tragedije, pokazuje procureli dokument holandske vojne obaveštajne i bezbednosne službe. Prema dokumentu, koji je… »
Objavljena dokumenta holandskih službi: Ruski sistemi nisu mogli da obore MH17
Večernje novosti 18.02.2020
Vojna obaveštajna služba Holandije nije pronašla ni jednu raketu kompleksa „Buk“ koja bi mogla da obori malezijski „boing“, koji se srušio u blizini Donjecka 2014. godine, Vojna obaveštajna služba Holandije nije pronašla ni jednu raketu kompleksa „Buk“… »
Vesti dana »
Rat u Ormuskom moreuzu, novi iranski vođa ranjen, potvrđeno u Teheranu
Južne vesti pre 1 satjoš 43 povezane
Iranska vojska: Gađani vojni objekti u Izraelu i američke baze u Iraku i Bahreinu; Kac: Nema vremenskog ograničenja u operaciji protiv Irana
RTS pre 34 minutajoš 66 povezanih
Najavljeni skupovi studenata u opštinama gde se održavaju izbori
Vranje news pre 4 satijoš 23 povezane
Golman koji je režirao debakl dobio podršku: Tudor najgori u istoriji Totenhema
Sputnik pre 1 satjoš 26 povezanih




