Povezane vesti

Reakcija: Beron ‘optužio’ Pejdža da se smejao posle faula u napadu, Partizanov junak mu odgovorio!

Reakcija: Beron ‘optužio’ Pejdža da se smejao posle faula u napadu, Partizanov junak mu odgovorio!

Hot sport 18.02.2020
Markus Pejdž je najzaslužniji za to što je Partizan napravio neverovatan preokret i uveo finale Kupa Radivoja Koraća protiv Crvene zvezde u produžetak. Pejdž je ubacio osam poena u poslednjih 20-ak sekundi utakmice u kojoj je već viđeni pobednim… »
Pejdžov odgovor Beronu, stvar je jednostavna!

Pejdžov odgovor Beronu, stvar je jednostavna!

Sportske.net 18.02.2020
Izjava Zvezdinog beka izazvala je brojne reakcije, sada se oglasio i košarkaš Partizana koga je Beron prozvao. Navijači Partizana i Crvene zvezde i dalje prepričavaju dešavanja sa finala Kupa Radivoja Koraća u Nišu, gde su crno-beli posle… »
Pejdž o ključnim bacanjima: Gađali me nečim, pokušavali da me izbace iz ritma

Pejdž o ključnim bacanjima: Gađali me nečim, pokušavali da me izbace iz ritma

Sportski žurnal 18.02.2020
Naši ciljevi su da osvajamo trofeje. Uvek je tako. Ali, sada smo već prvi u ABA ligi, prvi u Evrokupu, u sjajnom smo momentumu... - navodi Markus. Kako se vratiti u potpuno izgubljenoj utakmici? Za nešto više od pola minuta. Odgovor zna – Markus… »
Dženkins o faulu pantera: Sami smo krivi, bilo je 50:50…

Dženkins o faulu pantera: Sami smo krivi, bilo je 50:50…

Hot sport 18.02.2020
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u finalu Kupa ‘Radivoja Koraća’ od Partizana, a evo šta je o tom meču rekao Čarls Dženkins. On je za poraz okrivio saigrače i sebe. Kako kaže njegov tim je imao plus šest svega 30 sekundi pre kraja. –… »
Dženkins: Sami smo krivi, imali smo plus šest na 30 sekundi pre kraja

Dženkins: Sami smo krivi, imali smo plus šest na 30 sekundi pre kraja

Sportski žurnal 18.02.2020
Kada je šut Dejana Davidovca pogodio dno mrežice za 76:70 na 30 sekundi do kraja regularnog dela, Žućkova levica je praktično već bila u rukama Crvene zvezde. Sve je bilo na njenoj strani. Mogla je samo meč da uvede u penal završnicu, na teren gde… »

Vesti dana »