Povezane vesti

Obradović: Za tri dana medijske hajke nijedan medij me nije pozvao da čuje moju stranu priče

Obradović: Za tri dana medijske hajke nijedan medij me nije pozvao da čuje moju stranu priče

Danas 18.02.2020
Lider pokreta Dveri Boško Obradović rekao je da ga nijedan medij sem N1 nije pozvao kako bi se čula druga strana o vređanju ćerke predsednika Srbije na Fejsbuku, za šta su mediji okrivili Dveri. „Tri dana traje medijska besomučna kampanja protiv… »
Obradović: Nijedan medij, izuzev N1, nije me pozvao da čuje drugu stranu priče

Obradović: Nijedan medij, izuzev N1, nije me pozvao da čuje drugu stranu priče

N1 Info 18.02.2020
Lider pokreta Dveri Boško Obradović kazao je da ga nijedan medij, izuzev N1, za "tri dana medijske hajke" nije pozvao da čuje, kako je kazao, drugu stranu priče o vređanju ćerke predsednika Srbije na Fejsbuku, za šta su mediji okrivili taj pokret… »
Obradović: Za tri dana hajke nijedan medij me nije pozvao da čuje moju stranu priče

Obradović: Za tri dana hajke nijedan medij me nije pozvao da čuje moju stranu priče

Novi magazin 18.02.2020
Lider pokreta Dveri Boško Obradović kazao je danas da ga nijedan medij, izuzev N1, za "tri dana medijske hajke" nije pozvao da čuje, kako je kazao, drugu stranu priče o vređanju ćerke predsednika Srbije na Fejsbuku, za šta su mediji okrivili taj… »

Vesti dana »