Povezane vesti

Učiteljica iz Bara za Sputnjik: Iza uslovnog otkaza krije se lukava začkoljica, nastaviću borbu!

Učiteljica iz Bara za Sputnjik: Iza uslovnog otkaza krije se lukava začkoljica, nastaviću borbu!

Sputnik 18.02.2020
Učiteljica iz Bara Rada Višnjić, koja je kažnjena uslovnim otkazom zbog crtanja trobojke kaže za Sputnjik da je ta odluka jedna vrlo lukava začkoljica jer rukovodstvo škole misli da će je ovako imati u šaci. „Oni misle da se ja neću žaliti i… »
Učiteljica iz bara se oglasila posle uslovnog otkaza: Nije mi problem da se borim sve dok je Bog na mojoj strani!

Učiteljica iz bara se oglasila posle uslovnog otkaza: Nije mi problem da se borim sve dok je Bog na mojoj strani!

Kurir 18.02.2020
Učiteljica barske OŠ „Jugoslavija“ Rada Višnjić, koja je učenicima na času zadala da crtaju trobojku, kažnjena je uslovnim prestankom radnog odnosa, sa mogućnošću prestanka radnog odnosa, ako tokom narednih šest meseci učini težu povredu… »
Učiteljica iz Bara dobila uslovni otkaz jer je deci zadala da crtaju trobojku

Učiteljica iz Bara dobila uslovni otkaz jer je deci zadala da crtaju trobojku

Politika 18.02.2020
PODGORICA – Učiteljica barske osnovne škole „Jugoslavija” Rada Višnjić, koja je učenicima na času zadala da crtaju trobojku, kažnjena je uslovnim prestankom radnog odnosa, sa mogućnošću prestanka radnog odnosa, ako u periodu od šest… »
Smetaju im štrumpfovi: Učiteljici iz Bara uslovni otkaz zbog trobojke

Smetaju im štrumpfovi: Učiteljici iz Bara uslovni otkaz zbog trobojke

Večernje novosti 18.02.2020
Direktorka OŠ Jugoslavija Biljana Vukmanović kazala je novinarima da je postupak utvrđivanja odgovornosti učiteljice sproveden profesionalno i nepristrasno. BAR - Učiteljica OŠ “Jugoslavija” Rada Višnjić, na čijem času su učenici 5. razreda… »
Uslovni otkaz učiteljici iz Bara zbog trobojke

Uslovni otkaz učiteljici iz Bara zbog trobojke

RTS 18.02.2020
Učiteljica Osnovne škole "Jugoslavija" u Baru R. V. protiv koje je pokrenut disciplinski postupak, dobila je uslovni otkaz, saopštila je direktorka te škole Biljana Vukmanović. Biljana Vukmanović je rekla da su Školski odbor i Savet roditelja te… »
Uslovni otkaz za učiteljicu iz Bara koja je dala đacima da crtaju trobojku

Uslovni otkaz za učiteljicu iz Bara koja je dala đacima da crtaju trobojku

N1 Info 18.02.2020
Učiteljica OŠ "Jugoslavija" Rada Višnjić iz Bara, koja je učenicima na času zadala da crtaju trobojku, kažnjena je uslovnim otkazom, sa mogućnošću prestanka radnog odnosa ako u periodu od šest meseci od dana izrečene mere učini težu povredu… »
Učiteljici iz Bara uslovni otkaz

Učiteljici iz Bara uslovni otkaz

RTV 18.02.2020
BAR - Učiteljica Osnovne škole iz Bara Rada Višnjić, koja je učenicima na času zadala da nacrtaju trobojku, dobila je uslovni otkaz, saopštila je danas direktorka škole "Jugoslavija" Biljana Vukmanović. "Donela sam Odluku kojom se Radi Višnjić… »
Učiteljica iz bara dobila uslovni otkaz zbog trobojki: Rada Višnjić kažnjena zbog crtanja štrumpfova na času!

Učiteljica iz bara dobila uslovni otkaz zbog trobojki: Rada Višnjić kažnjena zbog crtanja štrumpfova na času!

Kurir 18.02.2020
Učiteljica barske OŠ „Jugoslavija“ Rada Višnjić, koja je učenicima na času zadala da crtaju trobojku, kažnjena je uslovnim prestankom radnog odnosa, sa mogućnošću prestanka radnog odnosa, ako u periodu od šest meseci od dana izrečene… »

Vesti dana »