Povezane vesti
Crna Gora: Učiteljici, koja je učenicima zadala da crtaju trobojku, uslovni prestanak radnog odnosa
Novi magazin 18.02.2020
Učiteljica barske osnovne škole "Jugoslavija" Rada Višnjić, koja je učenicima na času zadala da crtaju trobojku, kažnjena je uslovnim prestankom radnog odnosa, sa mogućnošću prestanka radnog odnosa, ako u periodu od šest meseci od dana izrečene mere… »
Učiteljica iz Bara zbog trobojki dobila uslovni otkaz
Dnevnik 18.02.2020
BAR: Učiteljica OŠ "Jugoslavija" u Baru, koja je deci na času zadala zadatak da crtaju srpsku trobojku, dobila je uslovni otkaz, pišu "Vijesti". Direktorka te škole Biljana Vukmanović je rekla da su Školski odbor i Savet roditelja te škole poslali jasnu… »
Epilog afere "veliki štrumpf": Učiteljica iz Bara dobila "uslovni otkaz"
Blic 18.02.2020
Učiteljica Osnovne škole iz Bara Rada Višnjić, koja je učenicima na času zadala da nacrtaju trobojku, dobila je uslovni otkaz, saopštila je danas direktorka škole "Jugoslavija" Biljana Vukmanović. "Donela sam Odluku kojom se Radi Višnjić izriče mera… »
Vesti dana »
Španija sigurna protiv Austrije, Srbiji neophodan trijumf protiv Nemačke
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Jedna od Netfliksovih najpotresnijih mini-serija napravljena je po istinitoj priči
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Muškarac pao sa 140 litara švercovanog alkohola: Šok u Bijelom Polju, policija odmah reagovala i podnela krivičnu prijavu
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana





