Povezane vesti
Džastin Timberlejk prvi put o traumi sa bine: Letele su flaše sa urinom ka meni
Telegraf 18.02.2020
Pevač je davnih godina doživeo neprijatnost koje se i danas nerado seća. Jedan od ženama omiljenih pevača koji već godinama ne silazi sa liste najpopularnijih izvođača, Džastin Timberlejk (39), ispričao je kako u prošlosti i nije baš uvek prolazio… »
Nije im se dopao: Pevača gađali flašama punim urina!
Mondo 18.02.2020
Osvrnuo se na, ne tako dobar, početak karijere. Osvrnuo se na, ne tako dobar, početak karijere. Džastin Tiberlejk jedan je od najpopularnijih pevača današnjice, a posebno ga favorizuje ženski deo publike. On se nerado seća nekih neprijatnosti sa početka… »
"Letele su flaše sa urinom ka meni": Popularni pevač prvi put o strašnoj traumi - sve se desilo tokom nastupa
Blic 18.02.2020
Popularni pevač Džastin Timberlejk na svetskoj sceni je jedan od najuspešnijih, a niko nije ni posumnjao da su njegovi počeci bili teški. Džastin se nekih traumatičnih iskustava i danas nerado seća, a veliku tajnu podelio je sa fanovima posle toliko… »
Vesti dana »
Novi detalji masakra u Turskoj: Ubijeno devet osoba, među njima osmoro dece VIDEO
B92 pre 4 satijoš 48 povezanih
Neprihvatljivo da se Goci i Vučić međusobno pozivaju u naš program
Serbian News Media pre 6 satijoš 30 povezanih
"Nova" piše: Selakovića više terete potpisi nego svedoci koje osporava
Nova pre 2 satajoš 97 povezanih





