Povezane vesti

Peruničić podneo ostavku: Ovo nije bežanje od problema, jer smatram da nisam ispunio svoj cilj

Peruničić podneo ostavku: Ovo nije bežanje od problema, jer smatram da nisam ispunio svoj cilj

Večernje novosti 18.02.2020
Legendarni "Terminator" podneo je ostavku na mesto selektora muške rukometne reprezentacije, koja je na nedavnom EP zauzela 20. mesto, uz sva tri poraza. NENAD Peruničić nije više starteg "orlova". Legendarni "Terminator" podneo je ostavku na mesto… »
Peruničić: Neka izađu i kažu što neće da igraju za Srbiju

Peruničić: Neka izađu i kažu što neće da igraju za Srbiju

N1 Info 18.02.2020
Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić mesec dana posle razočaravajućeg izdanja na Evropskom prvenstvu podneo je ostavku i otvorio dušu pred novinarima. ‚Orlovi‘ su kontinentalni šampionat završili u grupnoj fazi, sa tri… »
Nenad Peruničić: Ostavku sam ponudio još u Austriji!

Nenad Peruničić: Ostavku sam ponudio još u Austriji!

Sportski žurnal 18.02.2020
To nije bežanje od problema, nisam ispunio svoj cilj. Predsednik Đurković zna da mene četvorogodišnji ugovor ne veže ni na jedan način, osim onoga šta ću dati na terenu – iskreno je pričao bivši strateg Orlova. Nenad Peruničić nije više… »
Posle kraha na EP: Peruničić podneo ostavku na mestu selektora Srbije

Posle kraha na EP: Peruničić podneo ostavku na mestu selektora Srbije

Hot sport 18.02.2020
Sa malim zakašnjenjem, Nenad Peruničić se ipak povukao. Selektor muške rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić podneo je ostavku zbog loših rezultata nacionalnog tima na nedavnom Evropskom šampionatu. Peruničić je to saopštio na… »
Peruničić podneo ostavku na mesto selektora

Peruničić podneo ostavku na mesto selektora

N1 Info 18.02.2020
Doskorašnji selektor Srbije Nenad Peruničić objavio je da je podneo ostavku na tu funkciju posle neuspeha na Evropskom prvenstvu. ‚Orlovi‘ su kontinentalni šampionat završili u grupnoj fazi, sa tri poraza u isto toliko utakmica. Rivali… »
Peruničić podneo ostavku na mesto selektora Srbije

Peruničić podneo ostavku na mesto selektora Srbije

Radio 021 18.02.2020
Nenad Peruničić podneo je ostavku na tu funkciju selektora rukometne reprezentacije Srbije. Uprkos važećem ugovoru Peruničić je odlučio da se povuče nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu, gde je Srbija završila takmičenje u prvoj fazi sa tri… »
Posle neuspeha na EP: Nenad Peruničić podneo ostavku!

Posle neuspeha na EP: Nenad Peruničić podneo ostavku!

Hot sport 18.02.2020
Rukometna reprezentacija Srbije ostala je bez selektora, pošto je legendarni Nenad Peruničić podneo ostavku. Nenad Peruničić nije više selektor reprezentacije Srbije. On je podneo ostavku na mesto kormilara ‘orlova’. Tri poraza na Evropskom… »
Peruničić podneo ostavku, Srbija ponovo traži selektora

Peruničić podneo ostavku, Srbija ponovo traži selektora

Mozzart sport 18.02.2020
"Videćemo, imamo dovoljno vremena da donesemo ispravnu odluku", poručio prvi čovek RSS Božidar Đurković. Nenad Peruničić nije više selektor rukometne reprezentacije Srbije! On je današnjoj konferenciji za medije obelodanio da je podneo ostvaku… »
Peruničić podneo ostavku na mesto selektora Srbije: Ili menjam stvari, ili me nema!

Peruničić podneo ostavku na mesto selektora Srbije: Ili menjam stvari, ili me nema!

Telegraf 18.02.2020
Kraj! Selektor rukometne reprezentacije Srbije Nenad Peruničić podneo je danas ostavku na tu funkciju. Uprkos važećem ugovoru nekadašnji rukometni as odlučio je da se povuče nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu, gde je Srbija završila takmičenje… »

Vesti dana »