Povezane vesti
Juratović: Ne verujem da je "moćna zemlja" tražila da Priština uvede takse
N1 Info 18.02.2020
Poslanik Socijaldemokratske partije i član Odbora za spoljne poslove u nemačkom Bundestagu Josip Juratović kaže da ne veruje da je bilo koja velika i moćna evropska zemlja tražila od Prištine da uvede takse, kako bi se Srbija navela da izađe iz… »
Jedna moćna zemlja tražila da nam Priština uvede takse: Dok napadaju SPC, Srbija ima podršku NATO-a!
Srbija danas 18.02.2020
Predsednik Srbije izjavio da je jedna velika i moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse, s ciljem da se Srbija navede na izlazak iz dijaloga. Dijalog je, kako je rekao Vučić, tom momentu išao ka kompromisnom rešenju. - To je… »
Juratović: Prvo sprovesti dogovoreno Briselskim sporazumom
Dnevnik 18.02.2020
BEOGRAD: Poslanik Socijaldemokratske partije u nemačkom Bundestagu Josip Juratović smatra da najpre treba da se u celosti sprovede sve što je dogovoreno u Briselskom sporazumom, a tek nakon toga razvijati dalji proces dijaloga Beograda i Prištine… »
Vesti dana »

Ovog datuma stižu obilne padavine: Najnovije upozorenje RHMZ: Pljuštaće do kraja meseca, ima uslova i za nevreme sa grmljavinom
Blic pre 1 satjoš 11 povezanih

Ukrinform: Rusi dronovima napali Zaporoški okrug; Kremlj i Bela kuća danas objavljuju detalje razgovara u Rijadu
RTS pre 3 minutajoš 11 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 1 satjoš 9 povezanih

Tramp besan kako je ispao na ranijem portretu, ali dobio novi od Putina
BBC News pre 8 minutajoš 6 povezanih