Povezane vesti

Novak Đoković: Vidim da se piše da me ljudi ne vole...

Novak Đoković: Vidim da se piše da me ljudi ne vole...

Mondo 18.02.2020
Najbolji teniser na svetu otvoreno govorio o temi koja ga sve češće prati. Najbolji teniser na svetu otvoreno govorio o temi koja ga sve češće prati. Prošlogodišnje finale Vimbldona, u kojem je Novak Đoković spektakularno pobedio Rodžera… »
Novak sasvim iskreno o motivaciji, tehnikama mentalne pripreme, ali i problemima sa navijačima, rivalstvu sa Rafom i Rožerom…

Novak sasvim iskreno o motivaciji, tehnikama mentalne pripreme, ali i problemima sa navijačima, rivalstvu sa Rafom i Rožerom…

Mozzart sport 18.02.2020
"Neću da dolivam ulje na vatru da su svi protiv Srba. Treba usmeriti energiju na pozitivno. Ponekad me prodrma takva situcija i dobijem motiv, ali ne volim da igram u takvim uslovima." rekao je između ostalog Đoković na jednoj od najdužih i… »
Mnogi su ogorčeni, ali Novak neće da doliva ulje na vatru!

Mnogi su ogorčeni, ali Novak neće da doliva ulje na vatru!

Sportske.net 18.02.2020
Posle njegovog trijumfa u Melburnu mnogo se govorilo o izostanku podrške kakvu zaslužuje širom sveta, a pogotovo na Australijan openu, gde je rekorder po broju osvojenih trofeja. Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da ne oseća da… »
Đoković se obratio naciji: Navijači me ne vole? Zašto da dolivam ulje na vatru? Neću Srbiju da okrećem protiv sveta ni da…

Đoković se obratio naciji: Navijači me ne vole? Zašto da dolivam ulje na vatru? Neću Srbiju da okrećem protiv sveta ni da…

Sportal blic 18.02.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković vratio se u Beograd gde će se pripremati za turnir u Dubaiju, a rešio je i da se obrati domaćoj javnosti, odgovori na pitanja olimpijaca i predstavnika medija. Pričao je o mnogim stvarima Đoković. Posebno… »
Đoković: Motivisan sam da mi 2020. bude najbolja u karijeri (foto)

Đoković: Motivisan sam da mi 2020. bude najbolja u karijeri (foto)

Dnevnik 18.02.2020
BEOGRAD: Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da je motivisan i inspirisan da mu 2020. bude najbolja godina u karijeri i da se posebno nada odličnom nastupu na Olimpijskim igrama u Tokiju. "Sezona je počela na najbolji način… »
Novak otkrio ciljeve u sezoni i tajnu uspeha: Sve je u disanju

Novak otkrio ciljeve u sezoni i tajnu uspeha: Sve je u disanju

Vesti online 18.02.2020
Najbolji teniser planete Novak Đoković, trenutno je u Beogradu, gde se priprema za nastavak sezone. To je ujedno bio i povod da porazgovara sa medijima na teniskim terenima 25. maj. Novak je na samom početku istakao značaj igranja za reprezentaciju i… »
Đoković: Spreman sam za najbolju sezonu u karijeri (video)

Đoković: Spreman sam za najbolju sezonu u karijeri (video)

Večernje novosti 18.02.2020
Motivisan sam da ova sezona bude najbolja. Raspored će biti zgusnut. Biće manje prostora za odmor posle Vimbldona. Grend slemovi su cilj, ali i Olimpijske igre koje su retke, kaže Novak. Prvi reket sveta Novak Đoković se družio sa predstavnicima… »
Đoković: Uradiću sve što je u mojoj moći da pobedim na Olimpijadi

Đoković: Uradiću sve što je u mojoj moći da pobedim na Olimpijadi

Novi magazin 18.02.2020
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da želi da mu ova sezona bude najbolja, a među najvažnije ciljeve označio je grend slem turnire i Olimpijske igre u Tokiju. "Motivisan sam i inspirisan da ove godine imam svoju najbolju sezonu. Svestan sam… »
Novak: Nadam se da će mi ovo biti najbolja sezona

Novak: Nadam se da će mi ovo biti najbolja sezona

N1 Info 18.02.2020
Novak Đoković nada se da će mu 2020. godina biti jedna od najboljih u karijeri, a pogotovo želi medalju na Olimpijskim igrama. Na druženju s novinarima Novak je na početku sumirao utiske sa starta sezone. “Hvala što ste došli u velikom broju… »

Vesti dana »