Povezane vesti

Deda pucao u mladića, a metak pogodio njegovog unuka u srce: Žaliću do kraja života, nije mi potrebna veća kazna od toga

Deda pucao u mladića, a metak pogodio njegovog unuka u srce: Žaliću do kraja života, nije mi potrebna veća kazna od toga

Kurir 19.02.2020
Plavljani su u šoku posle tragedije u kojoj je Omer Husenović (76) ubio unuka Rusmira Huseinovića (29). Nesreći je prethodila kafanska svađa oko pevačice, koja je prerasla u tuču u lokalu "Mehov han", a potom se preselila i na ulicu. Omer je… »
"Uplašio sam se za život unuka": Deda pucao u mladića, metak završio u unukovom srcu, posle tragedije sakrio pištolj

"Uplašio sam se za život unuka": Deda pucao u mladića, metak završio u unukovom srcu, posle tragedije sakrio pištolj

Večernje novosti 19.02.2020
Omer je pokušavao da razdvoji unuka i sugrađanina Muhameda Cirikovića (28) u koga je pucao. PLAVLjANI su u šoku posle tragedije u kojoj je Omer Husenović (76) ubio unuka Rusmira Huseinovića (29). Nesreći je prethodila kafanska svađa oko pevačice… »
Deda koji je pucao u mladića, a ubio unuka: "Žaliću za njim do kraja života, veća mi kazna ne treba"

Deda koji je pucao u mladića, a ubio unuka: "Žaliću za njim do kraja života, veća mi kazna ne treba"

Telegraf 19.02.2020
On je pokušavao da razdvoji unuka i sugrađanina. Deda O. H. (76). iz Plava, koji je pre nedelju dana slučajno, pucajući u drugu osobu, ubio svog unuka R.H. (29), izjavio je pred sudijom da će žaliti do kraja života za njim i da mu nije potrebna… »

Vesti dana »