Povezane vesti

Nejmar i PSŽ: - puca po šavovima Brazilac nakon poraza od Dortmunda napao klub: Odložili su moj povratak, ne može tako!

Nejmar i PSŽ: - puca po šavovima Brazilac nakon poraza od Dortmunda napao klub: Odložili su moj povratak, ne može tako!

Sportal blic 19.02.2020
Ako u Parizu Dortmund bude igrao kao kod kuće, velike probleme će imati PSŽ. Nejmar je u porazu (2:1) bio jedini strelac, ali neće po puno dobrih stvari Brazilac pamtiti ovaj meč. Na momente je blistao na Signal Iduna parku, a jedan od retkih desio… »
Nejmar meta kritika, on napada klub i doktore: Uplašili su se, a za sve se pitaju...

Nejmar meta kritika, on napada klub i doktore: Uplašili su se, a za sve se pitaju...

Mozzart sport 19.02.2020
“Apsolutno se utakmica nije završila onako kako sam zamišljao. Nisam igrao u poslednje četiri utakmice. To je bila odluka ljudi iz kluba i doktora. Nažalost, morao sam to da prihvatim. Nije mi se svidelo to što su mi predložili, ali klub je taj… »
Nejmar: Loše je što su me štedeli pred Dortmund

Nejmar: Loše je što su me štedeli pred Dortmund

N1 Info 19.02.2020
Nejmar je pred utakmicu sa Borusijom u osmini finala Lige šampiona propustio četiri utakmice zbog povrede rebra. Brazilcu se taj potez kluba nije dopao i smatra da je to razlog njegove loše partije. Iako je Nejmar dao gol u porazu od Borusije u… »

Vesti dana »