Povezane vesti

Brendon u suzama: "Na žurci su me šutirali i šamarali, a vi me je*ete zbog ovoga" (video)

Brendon u suzama: "Na žurci su me šutirali i šamarali, a vi me je*ete zbog ovoga" (video)

Alo 19.02.2020
Nije mirno prihvatio odlazak u zatvor. Noć iza nas je bila više nego uzbudljiva na imanju u Šimanovcima. U toku žurke, Branislav Radonić Brendon je ušao u sukob sa Stefanom Miloševićem Pandom, Davidom Dragojevićem, Stefanom Kandićem i Markom… »
Pokušao pijan da pobegne iz Zadruge, pa se zaglavio u plafonu!

Pokušao pijan da pobegne iz Zadruge, pa se zaglavio u plafonu!

Mondo 19.02.2020
Kakav epilog žurke u rijalitiju! Kakav epilog žurke u rijalitiju! Branislav Radonjić Brendon probao je da pobegne iz Zadruge nakon žurke održane u utorak uveče. Brendon je na žurci popio malo više, pa je napravio nekoliko incidenata. Udarao je i… »
Brendon pljuvao zadrugare, udaren pesnicom posred face, pa se zaglavio među rešetke u zatvoru!

Brendon pljuvao zadrugare, udaren pesnicom posred face, pa se zaglavio među rešetke u zatvoru!

Telegraf 19.02.2020
Razvalio plafon, pa se zaglavio među rešetke. Branislav Radonjić Brendon je tokom žurke malo preterao sa alkoholom pa napravio haos sa zadrugarima, što je iznerviralo Davida Dragojevića koji je nasrnuo na njega, a nakon što ih je obezbeđenje… »
Branislav Radonjić Brendon pljuvao redom zadrugare pa dobio pesnicu u lice! (video)

Branislav Radonjić Brendon pljuvao redom zadrugare pa dobio pesnicu u lice! (video)

Alo 19.02.2020
Najpre je pljunuo Pandu, zatim Najpre je pljunuo Pandu, zatim Milana Petkovića, a na kraju Davida Dragojevića.Milana Petkovića, a na kraju Davida Dragojevića. Sinoć je u toku žurke izbilo nekoliko incidenata, zbog kojih je Brendon završio u… »

Vesti dana »