Povezane vesti

Hrvatski ministar 'očekuje ostavku' državnog tužioca zbog članstva u masonima

Hrvatski ministar 'očekuje ostavku' državnog tužioca zbog članstva u masonima

Slobodna Evropa 19.02.2020
Ministar pravosuđa Hrvatske Dražen Bošnjaković izjavio je 19. februara da očekuje ostavku glavnog državnog tužioca Dražena Jelića zbog članstva u masonskoj loži. "To članstvo potencijalno stvara rizik", rekao je Bošnjaković novinarima u… »
Državni tužilac Hrvatske priznao da je mason, ne razmatra ostavku

Državni tužilac Hrvatske priznao da je mason, ne razmatra ostavku

Večernje novosti 19.02.2020
Hrvatski državni tužilac Dražen Jelenić priznao je da je član masonske lože, ali je rekao da ne razmišlja da podnese ostavku zbog toga. Hrvatski državni tužilac Dražen Jelenić priznao je da je član masonske lože, ali je rekao da ne razmišlja… »
Hrvatski državni tužilac priznao da je mason, ne razmatra ostavku

Hrvatski državni tužilac priznao da je mason, ne razmatra ostavku

RTS 19.02.2020
Glavni državni tužilac Hrvatske Dražen Jelinić pripada masonima, pišu mediji u Zagrebu, prenosi "Indeks". Hrvatski ministar pravosuđa Dražen Bošnjaković kazao je da očekuje ostavku Jelinića, dok je premijer Andrej Plenković najavio da će… »
Plenković očekuje ostavku državnog tužioca pošto je otkriveno da je mason

Plenković očekuje ostavku državnog tužioca pošto je otkriveno da je mason

N1 Info 19.02.2020
Premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao je da bi bilo najprimerenije da glavni državni tužilac Dražen Jelenić sam podnese ostavku, pošto je otkriveno da je mason, a ako on to sam ne uradi, Vlada će tu odluku doneti na sednici. Plenković kaže da… »
Plenković o masonu jeleniću: Ako sam ne podnese ostavku, Vlada će ga smeniti (video)

Plenković o masonu jeleniću: Ako sam ne podnese ostavku, Vlada će ga smeniti (video)

Kurir 19.02.2020
Hrvatski premijer Andrej Plenković komentarisao je aferu s glavnim državnim tužiocem Draženom Jelenićem nakon što je priznao da je mason. "Stav Vlade je da je najprimerenije da glavni državni tužilac sam podnese ostavku. Ako on to ne uradi, Vlada… »
Ministar o hrvatskom tužitelju masonu: Očekujem ostavku

Ministar o hrvatskom tužitelju masonu: Očekujem ostavku

Al Jazeera 19.02.2020
Dražen Jelenić je potvrdio da je slobodni zidar i iznio optužbu protiv liječnika Nikice Gabrića, koji je navodno žrtva ucjene. Hrvatski ministar pravosuđa Dražen Bošnjaković rekao je kako očekuje ostavku glavnog državnog odvjetnika Dražena… »
Ministar pravosuđa Hrvatske pozvao državnog tužioca da podnese ostavku zbog članstva u masonima

Ministar pravosuđa Hrvatske pozvao državnog tužioca da podnese ostavku zbog članstva u masonima

Politika 19.02.2020
ZAGREB - Ministar pravosuđa Hrvatske Dražen Bošnjaković izjavio je danas da očekuje ostavku glavnog državnog tužioca Dražena Jelenića zbog članstva u masonskoj loži.„To članstvo potencijalno stvara rizik”, rekao je Bošnjaković novinarima… »
Skandal potresa Hrvatsku: Državni tužilac priznao da je mason

Skandal potresa Hrvatsku: Državni tužilac priznao da je mason

Sandžak haber 19.02.2020
Glavni državni tužilac Hrvatske Dražen Jelenić priznao je da je član masonske lože, što je izazvalo žestoke reakcije hrvatske javnosti, prenose Vijesti.ba. Jelinić je kazao da javnom objavom da je mason nije naštetio ugledu institucije na čijem… »
Bura u Hrvatskoj: Državni tužilac priznao da je mason, ministar traži ostavku, ovaj ne da

Bura u Hrvatskoj: Državni tužilac priznao da je mason, ministar traži ostavku, ovaj ne da

Telegraf 19.02.2020
Državni tužilac Hrvatske priznao da je mason, ali i poručio da ne razmatra ostavku. Ministar pravde Hrvatske poručio je da očekuje ostavku državnog tužioca, nakon što je ovaj priznao da je član masonske lože. Tužilac, sa druge strane, poručuje… »
Glavni državni tužilac otkrio zašto je postao mason, ministar traži ostavku

Glavni državni tužilac otkrio zašto je postao mason, ministar traži ostavku

Mondo 19.02.2020
Imponovalo mi je što me zovu da im budem član, kaže glavni državni tužilac Hrvatske Dražen Jelenić. Ministar pravosuđa u Hrvatskoj traži ostavku. Imponovalo mi je što me zovu da im budem član, kaže glavni državni tužilac Hrvatske Dražen… »
Državni tužilac Hrvatske priznao da je član masonske lože

Državni tužilac Hrvatske priznao da je član masonske lože

Novi magazin 19.02.2020
Priznanje glavnog državnog tužioca Hrvatske Dražena Jelenića da je član masonske lože izazvalo je niz reakcija, a očekuje se da se o tome danas oglasi i Vlada. Jelenić je jutros rekao da zasad ne razmišlja o ostavci, prenela je regionalna N1… »
Hrvatski državni tužilac javno priznao da je mason

Hrvatski državni tužilac javno priznao da je mason

N1 Info 19.02.2020
Glavni državni tužilac Hrvatske Dražen Jelenić priznao je da je član masonske lože, što je izazvalo niz reakcija, a očekuje se da se o tome oglasi i Vlada. Jelenić je za N1 rekao da ne razmišlja o ostavci i da je postao mason je mu je to… »
Šok u Hrvatskoj, državni tužilac priznao da je mason: Digao celu državu na noge, očekuje se reakcija sa vrha!

Šok u Hrvatskoj, državni tužilac priznao da je mason: Digao celu državu na noge, očekuje se reakcija sa vrha!

Kurir 19.02.2020
Priznanje glavnog državnog tužioca Hrvatske Dražena Jelenića da je član masonske lože izazvalo je niz reakcija, a očekuje se da se o tome danas oglasi i Vlada. Jelinić je jutros rekao da zasad ne razmišlja o ostavci, prenela je regionalna N1… »

Vesti dana »