Povezane vesti

"Navijala sam za Novaka da bih mogla da mu pišem"

"Navijala sam za Novaka da bih mogla da mu pišem"

N1 Info 19.02.2020
Američka teniserka Sofija Kenin priznala je da je navijala za Novaka Đokovića u finalu Australijan Opena, kako bi imala izgovor da mu pošalje poruku. Kenin je u Melburnu osvojila svoju prvu Gren slem titulu, dok je Đoković osmi put u karijeri postao… »
Šampionka Australijan opena: Navijala sam za Đokovića da bih imala izgovor da mu pošaljem poruku

Šampionka Australijan opena: Navijala sam za Đokovića da bih imala izgovor da mu pošaljem poruku

Hot sport 19.02.2020
Zanimljivu priču otkrila je osvajačica Australijan opena ove godine, Sofija Kenin. Sofija Kenin je osvojila prvi Gren Slem trofej u karijeri, a dve nedelje kasnije dala je izjavu u kojoj je spomenula Novaka Đokovića i otkrila simpatije prema njemu… »
"Navijala sam za Đokovića da bih imala izgovor da mu pošaljem poruku"

"Navijala sam za Đokovića da bih imala izgovor da mu pošaljem poruku"

Mondo 19.02.2020
Osvojila je prvi gren slem na Australijan openu, a onda je imala svog favorita u muškom finalu. Osvojila je prvi gren slem na Australijan openu, a onda je imala svog favorita u muškom finalu. Sofija Kenin je očarala teniski svet prošlog meseca, kada… »
Sofija Kenin: Navijala sam za Novaka, želela sam da imam izgovor da mu pustim poruku! (video)

Sofija Kenin: Navijala sam za Novaka, želela sam da imam izgovor da mu pustim poruku! (video)

Hot sport 19.02.2020
Šampionka Australijan opena Sofija Kenin pričala je o Novaku Đokoviću, a ovaj intervju brzo je obišao svet. Mlada Amerikanka rođena u Moskvi govorila je o trenutno najboljem teniseru planete Novaku Đokoviću. Ona je istakla da je u finalu Melbruna… »
"Sve te lepe slike mene i: Đokovića..." Šampionka Australijan opena: Priznajem! Trebao mi je izgovor da Novaku pošaljem…

"Sve te lepe slike mene i: Đokovića..." Šampionka Australijan opena: Priznajem! Trebao mi je izgovor da Novaku pošaljem…

Sportal blic 19.02.2020
Senzacionalna šampionka Australijan Opena Sofija Kenina progovorila je o najboljem srpskom teniseru i kolegi po trofeju iz Melburna Novaku Đokoviću. Amerikanka ruskog porekla izjavila je da je želela da osvoji trofej na prvom Grend slemu u sezoni i… »

Vesti dana »