Povezane vesti
Srbija igra na „američku kartu“
Danas 19.02.2020
U kabinetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, niti od srpskih zvaničnika, naš list juče nije dobio odgovor na pitanje na koju državu je Vučić mislio kada je rekao da je „jedna velika i moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse, s… »
Vasiljević: Da je Vučić hteo da kaže na koga misli, rekao bi to javno
Danas 19.02.2020
Savetnica za medije predsednika Srbije za Danas o tome na koga je predsednik Srbije mislio kada je rekao da neki PR-ovi prave svađu među ministrima Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bi javno rekao da je hteo da precizira na koje ministre, odnosno… »
Nemačka tražila da nam Priština uvede takse: Merkelova i Makron ratuju za EU preko Srbije!
Kurir 19.02.2020
Manevar: Kurir u diplomatskim krugovima saznaje koja je to „moćna evropska država“ tražila oporezivanje robe iz centralne Srbije, što je nagovestio predsednik Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je jedna moćna evropska država tražila… »
Vesti dana »

Spremite se za olujne udare i grmljavinske pljuskove Danas pada temperatura, ovi delovi zemlje neka budu na oprezu
Alo pre 39 minutajoš 7 povezanih

"Okrenuo sam Putina, sa druge strane: - muk" Poslednji put kada smo Zelenskog videli u ovom izdanju, izgovorio je zastrašujuće reči: Tačno u 4 ujutru odjeknuli su pucnji koji su zauvek promenili Evropu
Blic pre 34 minutajoš 4 povezane

Netanjahu Dao jasne instrukcije: Odmah da se krene sa pregovorima o oslobađanju svih talaca u Gazi!
Kurir pre 6 satijoš 3 povezane