Povezane vesti

Glavni državni tužilac Hrvatske podneo ostavku jer je otkriveno da je mason

Glavni državni tužilac Hrvatske podneo ostavku jer je otkriveno da je mason

Radio 021 19.02.2020
Glavni državni tužilac Hrvatske Dražen Jelenić podneo je ostavku pošto je otkriveno da je mason. Jelenić je odluku o ostavci objavio u saopštenju za javnost. Ranije je premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao je da očekuje da Jelenić sam podnese… »
Glavni državni tužilac Hrvatske podneo ostavku zbog članstva u masonima

Glavni državni tužilac Hrvatske podneo ostavku zbog članstva u masonima

Novi magazin 19.02.2020
Glavni državni tužilac Hrvatske Dražen Jelenić saopštio je večeras da podnosi ostavku pošto je otkriveno da je mason. "Ovih dana su se u javnosti pojavile insinuacije vezane uz moje članstvo u masonskom udruženju. To članstvo u zakonitom… »
Plenković očekuje ostavku državnog tužioca zbog članstva u masonima

Plenković očekuje ostavku državnog tužioca zbog članstva u masonima

Danas 19.02.2020
Premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas da bi bilo najprimerenije da glavni državni tužilac Dražen Jelenić sam podnese ostavku pošto je otkriveno da je mason, a ako on to sam ne uradi, Vlada će tu odluku doneti sutra na sednici… »
Plenković: Ako Jelenić ne da ostavku, razrešićemo ga

Plenković: Ako Jelenić ne da ostavku, razrešićemo ga

Dnevnik 19.02.2020
ZAGREB: Hrvatski premijer Andrej Plenković najavio je danas da će Vlada, ako glavni državni tužilac Dražen Jelenić sam ne podnese ostavku, na sutrašnjoj sednici predložiti Saboru da ga smeni. "Stav je Vlade da je najprimerenije da Jelenić sam… »
Hrvatsku trese masonska afera: Milanović potvrdio da je dobio poziv da se učlani u tajno društvo

Hrvatsku trese masonska afera: Milanović potvrdio da je dobio poziv da se učlani u tajno društvo

Blic 19.02.2020
Predsednik Hrvatske, Zoran Milanović, potvrdio je da je i on bio pozvan da se učlani u društvo masona, ali da to nije učinio upravo iz razloga zbog kojih je sada glavni državni tužilac Dražen Jelenić prozvan da podnese ostavku. Komentarišući… »
"Vlada to želi brzo da reši": Državni tužilac Hrvatske priznao da je mason, ministar pravde očekuje njegovu ostavku

"Vlada to želi brzo da reši": Državni tužilac Hrvatske priznao da je mason, ministar pravde očekuje njegovu ostavku

Blic 19.02.2020
Hrvatski državni tužilac Dražen Jelenić priznao je da je član masonske lože, ali je rekao da ne razmišlja da podnese ostavku zbog toga. Jelinić je rekao da se radi o zakonski osnovanom udruženju koje se, kako je naveo, zalaže za boljitak u… »

Vesti dana »