Povezane vesti

"Naravno da sam namerno došla": Evo šta Kija kaže o odlasku u kafanu u kojoj je njen bivši muž Sloba bio sa novom devojkom

"Naravno da sam namerno došla": Evo šta Kija kaže o odlasku u kafanu u kojoj je njen bivši muž Sloba bio sa novom devojkom

Blic 19.02.2020
Pevač Sloba Radanović i njegova devojka Jelena Đuričanin navodno su imali raspravu kada se njegova bivša žena Kristina Kija Kockar pojavila u prestoničkoj kafani u kojoj je on trebalo da peva, u okviru humanitarne večeri. Sloba je nakon rasprave… »
Oglasila se Kija Kockar: Naravno da sam namerno došla! A evo šta je još imala da kaže za Slobu i Jelenu!

Oglasila se Kija Kockar: Naravno da sam namerno došla! A evo šta je još imala da kaže za Slobu i Jelenu!

Kurir 19.02.2020
Kristina Kija Kockar se oglasila nakon spekulacija da su se Slobodan Radulović i njegova verenica Jelena Đuričanin Marković posvađali nakon što se ona pojavila u istom klubu. Kristina je rekla da je namerno došla na pomenutu žurku, baš zato što… »
Menadžer progovorio o susretu kije i slobe: Oči u oči prvi put nakon njegove veridbe! Ekskluzivno za Kurir svi detalji

Menadžer progovorio o susretu kije i slobe: Oči u oči prvi put nakon njegove veridbe! Ekskluzivno za Kurir svi detalji

Kurir 19.02.2020
Slobodan Sloba Radanović je u jednoj prestoničkoj kafani sreo svoju bivšu suprugu Kristinu Kiju Kockar koja je bila na turneji po Americi. To je bio njihov prvi susret posle njegove veridbe sa Jelenom Đuričanin Marković. Navodno, na humanitarnoj… »

Vesti dana »