Povezane vesti

Dodik: Konstruktivan sastanak pretvorio se u pretnju

Dodik: Konstruktivan sastanak pretvorio se u pretnju

RTS 19.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izrazio je žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa ambasadorom SAD u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju, ističući da administracija SAD neće moći da zaustavi odbranu… »
Dodik nakon susreta sa ambasadorom SAD: Sastanak se pretvorio u pretnju! Odbranu interesa RS neće moći da zaustave!

Dodik nakon susreta sa ambasadorom SAD: Sastanak se pretvorio u pretnju! Odbranu interesa RS neće moći da zaustave!

Kurir 19.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izrazio je danas žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa ambasadorom SAD u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju, ističući da administracija SAD neće moći da zaustavi odbranu… »
Ambasador SAD u BiH: Očekujemo samo poštovanje Dejtona

Ambasador SAD u BiH: Očekujemo samo poštovanje Dejtona

RTS 19.02.2020
Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Bosni i Hercegovini Erik Nelson sastao se danas, drugi put za sedam dana, sa članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom kome je rekao da SAD ne očekuju ništa drugo sem potpunog poštovanja Dejtonskog… »
Dodik o ambasadoru SAD-a Nelsonu: Prevario se ako misli da može prijetiti

Dodik o ambasadoru SAD-a Nelsonu: Prevario se ako misli da može prijetiti

Al Jazeera 19.02.2020
Bilo je nekih stvari i to doživljavam kao prijetnju i ne mogu da vjerujem da se upuštaju u tako nešto, rekao Milorad Dodik. Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izrazio je žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan… »
Dodik: Američki ambasador mi je pretio

Dodik: Američki ambasador mi je pretio

Sputnik 19.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izrazio je žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa ambasadorom SAD u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju, ističući da administracija SAD neće moći da zaustavi odbranu… »
Dodik: Ambasador Nelson se prevario ako misli da može da preti

Dodik: Ambasador Nelson se prevario ako misli da može da preti

Politika 19.02.2020
SARAJEVO - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu je žao što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa američkim ambasadorom u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju. On je naglasio da administracija SAD „neće… »
Dodik: Konstrukivan sastanak pretvorio se u pretnju!

Dodik: Konstrukivan sastanak pretvorio se u pretnju!

Vesti online 19.02.2020
Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izrazio je danas žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa ambasadorom SAD u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju, ističući da administracija SAD neće moći da zaustavi odbranu… »
Dodik: Američki ambasador se prevario ako misli da može da preti

Dodik: Američki ambasador se prevario ako misli da može da preti

Mondo 19.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da mu je žao što se njegov konstruktivan sastanak sa američkim ambasadorom u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju.On je naglasio da administracija SAD "neće moći da zaustavi odbranu interesa… »
Američki ambasador mi je pretio

Američki ambasador mi je pretio

Alo 19.02.2020
On je istakao da se Nelson, koji je rekao da SAD ne očekuje ništa drugo sem potpunog poštovanja Dejtonskog sporazuma i teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH, a da će radnje koje to podrivaju snositi pravne posledice, „prevario ako misli da… »
Američki ambasador pretio Dodiku! Milorad se odmah oglasio i postavio ga na mesto!

Američki ambasador pretio Dodiku! Milorad se odmah oglasio i postavio ga na mesto!

Srbija danas 19.02.2020
"Sve što je on meni rekao, ja sam uzvratio" Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izrazio je danas žaljenje što se, kako je naveo, njegov konstruktivan sastanak sa ambasadorom SAD u BiH Erikom Nelsonom pretvorio u pretnju, ističući da… »

Vesti dana »