Povezane vesti

Lajpcig pobedio Totenhem u Londonu

Lajpcig pobedio Totenhem u Londonu

Politika 20.02.2020
Fudbaleri Lajpciga pobedili su večeras u Londonu domaći Totenhem sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Jedini gol postigao je Timo Verner u 58. minutu iz penala. Lajpcig je na početku bio bolji, imao je u drugom minutu prilike preko… »
Verner: Čast je što me želi najbolji klub Evrope, ali još nisam spreman...

Verner: Čast je što me želi najbolji klub Evrope, ali još nisam spreman...

Mozzart sport 20.02.2020
Nemac skroman kao i uvek... Timo Verner igra sezonu karijere i nema velikog kluba u Evropi koji ga rado ne bi video u svojim redovima. Kroz razne spekulacije poslednjih meseci povezan je sa najmanje deset klubova, međutim poslednjih dana i nedelja nekako… »
Atalanta nadomak četvrtfinala, Murinjo dobio lekciju od Lajpciga

Atalanta nadomak četvrtfinala, Murinjo dobio lekciju od Lajpciga

Vesti online 20.02.2020
Fudbaleri Atalante savladali su Valensiju sa 4:1 (2:0), u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Blistavu partiju pružio je tim iz Bergama, koji Ligu šampiona igra u obližnjem Milanu. Atalanta je održala čas fudbala Špancima sjajnom… »
Verner: Čast je što me povezuju s Liverpulom

Verner: Čast je što me povezuju s Liverpulom

N1 Info 20.02.2020
Napadač Lajpciga Timo Verner kaže da je veoma ponosan na to što ga povezuju s Liverpulom. Verner je na 32 utakmice ove sezone dao 26 golova, a postigao je i jedini pogodak u meču sa Totenhemom u gostima u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona, u… »
Liga šampiona nikada ne razočara! Atalanta nastavila evropsku bajku - uništena Valensija, Lajpcig nakon prekida meča slavio…

Liga šampiona nikada ne razočara! Atalanta nastavila evropsku bajku - uništena Valensija, Lajpcig nakon prekida meča slavio…

Sportal blic 19.02.2020
Drugo veče osmine finala Lige šampiona definitivno pripada fudbalerima Atalante koji su na "San Siru" bili ubedljivi i efikasni te pobedili rezultatom 4:1 (2:0). U drugom meču Lajpcig je porazio Totenhem rezultatom 0:1 (0:0) nakon kraćeg prekida meča… »
Atalanta ubedljiva protiv Valensije u osmini finala Lige šampiona

Atalanta ubedljiva protiv Valensije u osmini finala Lige šampiona

Danas 19.02.2020
Fudbaleri Atalante pobedili su večeras kao domaćini u Milanu Valensiju sa 4:1, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Atalanta je dominirala tokom cele utakmice i stekla je veliku prednost pred revanš u Španiji. Dvostruki strelac bio je Hans… »

Vesti dana »