Povezane vesti

Crnogorski podoficir „pozdravio“ načelnika Generalštaba: Vidimo se u nedelju, ako Bog da, na litiji

Crnogorski podoficir „pozdravio“ načelnika Generalštaba: Vidimo se u nedelju, ako Bog da, na litiji

Sputnik 20.02.2020
„Vidimo se u nedelju, ako Bog da“ - crnogorski podoficir Zdravko Kasalica uprkos pretnjama saopštio da će ići na litiju. "Pozdrav za narod moj i prijatelje. Vidimo se u nedelju, ako Bog da", napisao je predsednik Sindikata odbrane i Vojske Crne… »
Oficir iz CG ustao protiv zabrane odlaska na litije Njegove reči digle region na noge: Vidimo se U nedelju, ako Bog da!

Oficir iz CG ustao protiv zabrane odlaska na litije Njegove reči digle region na noge: Vidimo se U nedelju, ako Bog da!

Kurir 20.02.2020
"Pozdrav za narod moj i prijatelje. Vidimo se u nedelju, ako Bog da", napisao je na Fejsubuku predsednik Sindikata odbrane i Vojske Crne Gore Zdravko Kasalica. Njegova objava je usledila par sati posle izjave načelnika Generalštaba Vojske Crne Gore… »
Crnogorski oficir zavalio šamarčinu načelniku Generalštaba: Vidimo se u nedelju!

Crnogorski oficir zavalio šamarčinu načelniku Generalštaba: Vidimo se u nedelju!

Alo 20.02.2020
„Vidimo se u nedelju, ako Bog da“ - crnogorski oficir Zdravko Kasalica uprkos pretnjama saopštio da će ići na litiju. "Pozdrav za narod moj i prijatelje. Vidimo se u nedelju, ako Bog da", napisao je predsednik Sindikata odbrane i Vojske Crne Gore… »
"Vidimo se u nedelju, ako Bog da": Oficir Zdravko Kasalica osvetlao obraz pripadnika Vojske Crne Gore uprkos pretnjama iz…

"Vidimo se u nedelju, ako Bog da": Oficir Zdravko Kasalica osvetlao obraz pripadnika Vojske Crne Gore uprkos pretnjama iz…

Večernje novosti 19.02.2020
Nakon neskrivenih pretnji načelnika Generalštaba Vojske Crne Gore brigadnog generala Dragutina Dakića. POZDRAV za narod moj i prijatelje. Vidimo se u nedelju, ako Bog da. Ovo je napisao predsednik Sindikata odbrane i Vojske Crne Gore Zdravko Kasalica… »
"Nema mesta u Vojsci Crne Gore za onog ko brani crkvu od zakona na protestima gde se vidi samo zastava druge zemlje": Načelnik…

"Nema mesta u Vojsci Crne Gore za onog ko brani crkvu od zakona na protestima gde se vidi samo zastava druge zemlje": Načelnik…

Večernje novosti 19.02.2020
Načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore Dragutin Dakić smatra da u Vojsci Crne Gore nema mesta za onoga ko misli da treba da brani crkvu od zakona. Načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore Dragutin Dakić smatra da u Vojsci Crne Gore nema mesta za onoga… »

Vesti dana »