Povezane vesti

Bećković podnela tužbu protiv koautora Hit tvita

Bećković podnela tužbu protiv koautora Hit tvita

Dnevnik 20.02.2020
BEOGRAD: Autorka emisije "Utisak nedelje" Olja Bećković tužila je koautore emisije "Hit tvit" koja se emituje na televiziji Pink kako bi se utvrdilo da li je povređeno njeno autorsko pravo, a prvo ročište po tužbi biće održano sutra u Višem… »
Mitrović: I sam bih se tužio da imam malu gledanost kao Utisak

Mitrović: I sam bih se tužio da imam malu gledanost kao Utisak

Dnevnik 20.02.2020
BEOGRAD: I sam bih sebe tužio da imam tako malu gledanost kao Utisak nedelje, kaže Željko Mitrović, vlasnik Pink televizije u odgovor na tužbu Olje Bećković, koja želi da se utvrdi da li su autori Hit tvit emisije na Pinku povredili njena autorska… »
Olja Bećković tužila Pink zbog autorskih prava

Olja Bećković tužila Pink zbog autorskih prava

Slobodna Evropa 20.02.2020
Autorka emisije „Utisak nedelje“ Olja Bećković tužila je televiziju Pink, njenog vlasnika Željka Mitrovića i koautore emisije "Hit tvit" koja se emituje na toj televiziji Vericu Bradić i Gorana Gmitrića zbog povrede autorskih prava. Viši sud u… »
Rat Hit tvita i utiska! Mitrović odbrusio bećkovićevoj: Da sam na Oljinom mestu sam bih sebe jurio motkom po gradu!

Rat Hit tvita i utiska! Mitrović odbrusio bećkovićevoj: Da sam na Oljinom mestu sam bih sebe jurio motkom po gradu!

Kurir 20.02.2020
Nakon što je Olja Bećković podnela tužbu protiv koautora emisije "Hit tvit" , vlasnik Željko Mitrović rekao je da je potpuno razume i da je i on na njenom mestu sam bi sebe jurio motkom po Beogradu, aludirajući na to da je gledanost njene autorske… »
"Ja bih, na Oljinom mestu, samog sebe jurio motkom po gradu"

"Ja bih, na Oljinom mestu, samog sebe jurio motkom po gradu"

Mondo 20.02.2020
Olja Bećković tužila Željka Mitrovića, evo njegovog odgovora! Olja Bećković tužila Željka Mitrovića, evo njegovog odgovora! Autorka emisije "Utisak nedelje" Olja Bećković tužila je koautore emisije "Hit tvit" koja se emituje na televiziji… »
"Da sam na Oljinom mestu, sam bih sebe jurio motkom" Mitrović odgovorio na tužbu protiv "Hit-tvita"

"Da sam na Oljinom mestu, sam bih sebe jurio motkom" Mitrović odgovorio na tužbu protiv "Hit-tvita"

Srbija danas 20.02.2020
Bećković je tužila televiziju Pink, Željka Mitrovića, Vericu Bradić i Gorana Gmitrića, a Viši sud bi trebalo da u parničnom postupku utvrdi da li su koautori emisije "Hit tvit" izvršili preuzimanje originalne idejne koncepcije. Vlasnik Pink… »
Olja Bećković tužila Željka Mitrovića: Od suda traži samo jednu stvar

Olja Bećković tužila Željka Mitrovića: Od suda traži samo jednu stvar

Srbija danas 20.02.2020
Prvo ročište biće održano sutra u Višem sudu. Autorka emisije "Utisak nedelje" Olja Bećković tužila je koautore emisije "Hit tvit" koja se emituje na televiziji Pink kako bi se utvrdilo da li je povređeno njeno autorsko pravo, a prvo ročište po… »
Olja Bećković tužila Pink, Mitrovića i autore "Hit tvita" zbog autorskih prava

Olja Bećković tužila Pink, Mitrovića i autore "Hit tvita" zbog autorskih prava

N1 Info 20.02.2020
Olja Bećković, autorka emisije Utisak nedelje koja se emituje na Novoj S, tužila je televiziju Pink, Željka Mitrovića, Vericu Bradić i Gorana Gmitrića, koautora emisije "Hit tvit", zbog povrede autorskih prava. Prvo ročište po ovoj tužbi… »

Vesti dana »