Povezane vesti

Krstajić: Nisu cenili rezultate koje sam napravio

Krstajić: Nisu cenili rezultate koje sam napravio

N1 Info 20.02.2020
Nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić u razgovoru za Sportski žurnal rekao je da se rezultati koje je napravio vodeći nacionalni tim ne cene dovoljno. “Razultati koje sam postigao sa reprezentacijom su potcenjeni. Eto, sada se vidi da ni ta… »
„Moji rezultati sa Srbijom su potcenjeni“: Krstajić se oglasio prvi put posle smene!

„Moji rezultati sa Srbijom su potcenjeni“: Krstajić se oglasio prvi put posle smene!

Vesti online 20.02.2020
Mladen Krstajić bivši selektor fudbalske reprezentacija Srbije oglasio se prvi put posle smene u junu prošle godine. Krstajić je vodio Srbiju na Mundijalu 2018, kao i do osvajanja Grupe 4 Lige C Lige nacija, počeo je i kvalifikacije za EURO 2020, ali… »
Krstajić otvorio dušu: Rezultati koje sam postigao su potcenjeni, nemamo kontinuitet! Iste probleme ima i Tumbaković

Krstajić otvorio dušu: Rezultati koje sam postigao su potcenjeni, nemamo kontinuitet! Iste probleme ima i Tumbaković

Hot sport 20.02.2020
Nekadašnji selektor Srbije Mladen Krstajić bio je često osporavan u javnosti, odlučio je da otvori dušu i podeli svoje viđenje njegovog angažmana na klupi Srbije. On je u razgovoru za ‘Sportski žurnal‘ govorio o angažmanu u reprezentaciji… »
Krstajić: Potcenili su moje rezultate sa reprezentacijom

Krstajić: Potcenili su moje rezultate sa reprezentacijom

Sportski žurnal 20.02.2020
I Tumbaković ima isti problem - ako nekad presečemo onda nema potrebe da se ponovo vraćamo na stare stvari kaže Mladen. Mladen Krstajić je uvek rado viđen gost u Banjaluci, a i ove godine uveličao je „Dan fudbala Republike Srpske” na kojem je… »
Krstajić: Moji rezultati sa reprezentacijom su potcenjeni

Krstajić: Moji rezultati sa reprezentacijom su potcenjeni

Mozzart sport 20.02.2020
“Ako nekad nešto presečemo, onda nema potrebe da se ponovo vraćamo na iste stvari. To crpi i oduzima energiju“, kaže bivši selektor. Igrao je Svetsko prvenstvo, ali samo zato što mu je to u amanet ostavio Slavoljub Muslin. Bio je najbolji u… »
Krstajić otvorio dušu i ocenio svoj selektorski učinak, Tumbaković ima isti problem?

Krstajić otvorio dušu i ocenio svoj selektorski učinak, Tumbaković ima isti problem?

Sportske.net 20.02.2020
Proslavljeni as smatra da je njegov učinak na klupi "orlova" potcenjen. Bivši selektor Srbije Mladen Krstajić otvorio je dušu u intervjuu za Sportski žurnal gde je govorio u svom učinku na klupi "orlova". "Rezultati koje sam postigao sa… »

Vesti dana »