Povezane vesti

Edis Fetić i Dragana se podsmevali Zilhi: Ženo, pusti me, imam devojku! (VIDEO)

Edis Fetić i Dragana se podsmevali Zilhi: Ženo, pusti me, imam devojku! (VIDEO)

Svet plus 20.02.2020
Dragana Mitar i Edis Fetić su se podsmevali njegovoj još uvek zakonitoj supruzi Zilhi Karišik, dok su se strastveno ljubili i mazili pred kamerama! Ženo, pusti me, imam devojku! U ranim jutarnjim satima Dragana MItar ležala je sa svojim ljubavnikom… »
Ona blista! Dok Edis u Zadruzi svašta priča o njoj, Zilha uživa sa njihovom decom i izgleda nikad bolje!

Ona blista! Dok Edis u Zadruzi svašta priča o njoj, Zilha uživa sa njihovom decom i izgleda nikad bolje!

Press 20.02.2020
Edis Edo Fetić, aktuelni učesnik najgledanijeg rijaliti programa na ovim prostorima "Zadruge", ne propušta dan a da ne spomene svoju, još uvek zakonitu suprugu, Zilhu. Iako je u Beloj kući on u vezi sa Draganom Mitar, Zilha mu je očigledno stalno na… »
Ženo, pusti me, imam devojku! Edo i Dragana ismevali Zilhu u krevetu! Nije im dosta bruke, sad joj se i rugaju

Ženo, pusti me, imam devojku! Edo i Dragana ismevali Zilhu u krevetu! Nije im dosta bruke, sad joj se i rugaju

Kurir 20.02.2020
Edis Fetić, koji je oženjen i sa Zilhom ima troje dece, u Zadruzi pred celim regionom vara suprugu sa Draganom Mitar, ali mu to nije dosta pa se ruga i ismejava ženu. Naime, dok su ležali u krevetu, njih dvoje su ogovarali njegovu suprugu. "Kako bi ti… »

Vesti dana »