Povezane vesti

Đurić: Milena Popović se učlanila u SNS

Đurić: Milena Popović se učlanila u SNS

N1 Info 20.02.2020
Milena Popović, nevenčana supruga lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića koji je 2018. ubijen u Kosovskoj Mitrovici, pristupila je Srpskoj naprednoj stranci, objavio je na Tviteru direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić… »
Milena Popović se učlanila u SNS

Milena Popović se učlanila u SNS

Novi magazin 20.02.2020
Milena Popović, nevenčana supruga ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića, učlanila se u vladajuću Srpsku naprednu stranku (SNS). To je na svom tviter nalogu objavio direktor Vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko… »
Milena Ivanović za "Novosti" o ulasku u SNS: Biću aktivna u kampanji

Milena Ivanović za "Novosti" o ulasku u SNS: Biću aktivna u kampanji

Večernje novosti 20.02.2020
Supruga ubijenog lidera Građanske inicijative o svojim motivima za ulazak u politiku. ODLUKA da se učlanim u Srpsku naprednu stranku nije doneta preko noći, već sam o tome dugo razmišljala. Ja sam silom prilika postala deo političke javnosti, a sada… »
Milena Ivanović za Kurir: Od danas sam član SNS! Verujem u Vučićevu politiku i borbu, Oliver bi me podržao!

Milena Ivanović za Kurir: Od danas sam član SNS! Verujem u Vučićevu politiku i borbu, Oliver bi me podržao!

Kurir 20.02.2020
Milena Ivanović, supruga pokojnog Olivera Ivanovića, lidera inicijative "Sloboda demokratija pravda", učlanila se u Srpsku naprednu stranku. O ovome je, kaže za Kurir, dugo razmišljala i konačno presekla, a loše komentare koji su se odmah pojavili… »

Vesti dana »