Povezane vesti

Edis STARTOVAO i Zilhinu rođenu sestru!? Okolina ZGROŽENA!

Edis STARTOVAO i Zilhinu rođenu sestru!? Okolina ZGROŽENA!

Svet & Skandal 20.02.2020
Zilha Karišik posljednjih dana je glavna tema u medijima, posebno među onom publikom koja prati dešavanja u realitiju “Zadruga”. Zvezda filmova za odrasle ODLEPILA na Sandru Afriku! Dopisuju se i kuju planove! Stefanove PORUKE Luni! Od ONE NOĆI ne… »
Brena je od OTMICE u stalnom strahu za Stefana! Ne da mu da se druži sa SINOM pevačice!

Brena je od OTMICE u stalnom strahu za Stefana! Ne da mu da se druži sa SINOM pevačice!

Svet & Skandal 20.02.2020
Dok im sinovi nisu stasali u momke, Lepa Brena i Goca Božinovska bile su bliske drugarice, međutim, vremena se menjaju. Njih dve su se neosetno udaljile i nema više druženja i ludovanja kao nekad. Stefanove PORUKE Luni! Od ONE NOĆI ne prestajem da… »
Zvezda filmova za odrasle ODLEPILA na Sandru Afriku! Dopisuju se i kuju planove!

Zvezda filmova za odrasle ODLEPILA na Sandru Afriku! Dopisuju se i kuju planove!

Svet & Skandal 20.02.2020
Kendra se raspametila kad je Sandra Afrika na Instagramu objavila provokativan snimak na kom je u prvom planu njena seksi guza, pa joj je u komentarima poručila da gori! Stefanove PORUKE Luni! Od ONE NOĆI ne prestajem da mislim na tebe… Teodora… »
Stefanove PORUKE Luni! Od ONE NOĆI ne prestajem da mislim na tebe…

Stefanove PORUKE Luni! Od ONE NOĆI ne prestajem da mislim na tebe…

Svet & Skandal 20.02.2020
Pre nego što je ušao u Zadrugu pored Kristine Kije Kockar sa kojom je izlazio i bio veoma blizak Stefan Karić je u svoju luksuznu kuću na Zvezdari dovodio i Lunu, a prema tvrdnjama izvora magazina Svet, ona mu se jako dopadala. Teodora Džehverović… »
Teodora Džehverović pokazala NOVOG DEČKA?! Nećete verovati ko je u pitanju! (FOTO)

Teodora Džehverović pokazala NOVOG DEČKA?! Nećete verovati ko je u pitanju! (FOTO)

Svet & Skandal 20.02.2020
Bivša učesnica “Zadruge” i popularna pevačica Teodora Džehverović, nedavno je objavila stori na Instagramu koji je ostavio sve u šoku. Ona se pohvalila stomatološkom intervencijom, ali to je svima bilo manje bitno nakon što su videli ko je… »

Vesti dana »