Povezane vesti
Putin: Raspuštanje vladinog kabineta nije ništa neobično
Al Jazeera 20.02.2020
Predsjednik Rusije kaže da ostavka premijera i raspuštanje kabineta nisu neočekivani, ali još nije objasnio razloge poteza. Predsjednik Rusije Vladimir Putin kaže da ostavka ruskog premijera i raspuštanje kabineta nisu neočekivani, ali još nije objasnio… »
Putin kaže da raspuštanje kabineta nije ništa neobično
Danas 20.02.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin kaže da ostavka ruskog premijera i raspuštanje kabineta u stvari nisu neočekivani, ali i dalje nije objasnio razloge tog poteza. Oba poteza su vidjena kao strategija 67-godišnjeg bivšeg oficira KGB-a da ostane na vlasti i… »
Putin: Raspuštanje kabineta nije ništa neobično
Novi magazin 20.02.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin kaže da ostavka ruskog premijera i raspuštanje kabineta u stvari nisu neočekivani, ali i dalje nije objasnio razloge tog poteza. U intervjuu državnoj novinskoj agenciji TASS, čiji je prvi deo objavljen u četvrtak, Putin… »
Vesti dana »

Nesreća na čuvenoj žičari u Lisabonu: Najmanje 15 ljudi poginulo
BBC News pre 25 minutajoš 10 povezanih

Uskoro će se nešto desiti u Ukrajini, ali Putin i Zelenski nisu spremni: Tramp misteriozan, na šta je mislio?
Telegraf pre 20 minutajoš 9 povezanih

U Srbiji danas promenljivo oblačno, najviša dnevna temperatura 32 stepena
Euronews pre 10 minutajoš 7 povezanih