Povezane vesti

"Opustošićemo vam zemlju"

"Opustošićemo vam zemlju"

Alo 21.02.2020
Vest da je američki ambasador pretio srpskom članu Predsedništva BiH odjeknula je u regionu, a ubrzo se oglasio i sam poslanik SAD, otkrivajući šta je to zapravo rekao Miloradu Dodiku. Ambasador SAD u BiH Erik Nelson kaže da je Dodiku ukazao na… »
Nelson: Upozorio sam Dodika na potencijalne posledice

Nelson: Upozorio sam Dodika na potencijalne posledice

Blic 21.02.2020
Američki ambasador u Bosni i Hercegovini Erik Nelson kaže da je članu Predsedništva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda Miloradu Dodiku ukazao na potencijalne posledice nepoštovanja Dejtonskog sporazuma, kao i da ih vidi u ekonomskoj oblasti… »
Američki ambasador: Upozorio sam Dodika na potencijalne posledice

Američki ambasador: Upozorio sam Dodika na potencijalne posledice

Sputnik 21.02.2020
Američki ambasador u Bosni i Hercegovini Erik Nelson kaže da je članu Predsedništva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda Miloradu Dodiku ukazao na potencijalne posledice nepoštovanja Dejtonskog sporazuma, kao i da ih vidi u ekonomskoj oblasti… »
Ambasador zle imperije pokušao da slaže, ali mu Milorad to nije oprostio!

Ambasador zle imperije pokušao da slaže, ali mu Milorad to nije oprostio!

Alo 21.02.2020
Američki ambasador u Bosni i Hercegovini Erik Nelson kaže da je članu Predsedništva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda Miloradu Dodiku ukazao na potencijalne posledice nepoštovanja Dejtonskog sporazuma, kao i da ih vidi u ekonomskoj oblasti… »

Vesti dana »