Povezane vesti

Ispovest mladena krstajića: "Nisam se pokajao jer sam odbio Arsenal!"

Ispovest mladena krstajića: "Nisam se pokajao jer sam odbio Arsenal!"

Sportal blic 21.02.2020
Sinonim Bundeslige kada je reč o našim fudbalerima je bivši selektor reprezentacije Srbije Mladen Krstajić, koji je sa Verderom iz Bremena osvojio duplu krunu 2004, a potom nosio kapitensku traku u tada izuzetno moćnom Šalkeu iz Gelzenkirhena. Oko… »
Bundesligaške priče: Mladen Krstajić je ikona Verdera i Šalkea, a mogao je da završi u Arsenalu…

Bundesligaške priče: Mladen Krstajić je ikona Verdera i Šalkea, a mogao je da završi u Arsenalu…

Hot sport 21.02.2020
Sinonim Bundeslige kada je reč o našim fudbalerima je bivši selektor reprezentacije Srbije Mladen Krstajić, koji je sa Verderom iz Bremena osvojio duplu krunu 2004, a potom nosio kapitensku traku u tada izuzetno moćnom Šalkeu iz Gelzenkirhena. Oko… »
Krstajić: Kad sagledam sve na kraju, šta god da sam zacrtao to mi se i ostvarilo

Krstajić: Kad sagledam sve na kraju, šta god da sam zacrtao to mi se i ostvarilo

Sportski žurnal 21.02.2020
Bivši selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić rekao je da mu se u igračkoj karijeri uglavnom ostvarilo sve što je zacrtao i dodao da mu je bolna tačka to što sa Šalkeom nije osvojio titulu. Krstajić je sa Verderom iz Bremena… »
Krstajić: Evo zašto je Bundesliga najbolja i zašto volim da je gledam

Krstajić: Evo zašto je Bundesliga najbolja i zašto volim da je gledam

Mondo 21.02.2020
Nekadašnji fudbaler Verdera i Šalkea ne propušta utakmice Bundeslige na kanalima Eurosport. Mladen Krstajić iznosi adute u prilog tvrdnji da je Bundesliga najjača i najbolja u Evropi i svetu. Nekadašnji fudbaler Verdera i Šalkea ne propušta… »

Vesti dana »